Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Recenzie ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB

Zaujímajú vás názory a recenzie na ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,7 z 5 hviezdičiek od 247 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB aj vy.
ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB - SSD disk
ADATA Ultimate SU650 SSD 960 GB
Na sklade 1 ks
115,90 €
Kúpiť
4,7
hodnotilo 247 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Vzhľadom k cene a kapacite som použil do starého NTB TOSHIBA L350 čiže celú rýchlosť ani nemám ako využiť kvôli obmedzeniam dosky. Ale oplatilo sa. Síce ako sa hovorí "z h.... bič neupletieš" ale nejaký náznak zlepšenia tam je. Klonoval som cez Acronis takže ťažko povedať či výrobca poskytuje nejakú podporu v tomto smere ako drahšie značky.
cena zrýchlenie aj 10-ročného notebooku notebook už nevydáva žiadne zvuky ani vibrácie ako tomu bolo pri HDD
po zapnutí hlási ESET ešte 3 minúty že prebieha overenie vo Windows Security Center, čo so starým diskom nerobilo, ale neviem kde je chyba vyzerá ako hračka pre deti :D
Rýchlosť Kapacita Proste všetko
Moja doska akosi nevedela nabootovať z SSD keď tam bol windows nainštalovaný na uefi
Poměr cena/ výkon, skvělý disk!
rychlost, snadná instalace, funguje v iMac 27” 5k
pokud hledáte vysokou rychlost na exporty videí a fotek, tak radši m2 SSD
rychlost nízké teploty přístupová doba kompatibilita Jako temp storage ideální rozumná cena
není to optimální disk na systém (záleží na úhlu pohledu, proti mechanickému disku v notebooku je to trhač asfaltu) nevýhody obecně spojené s SSD
Za tu cenu super
Trochu sa hreje, ale v ramci limitov
rychlý start W10 na PC stáří 10 let 6sec.
životnost ???
Stará plečka notebook s pouhými 4GB ram a Windows 10 64bit s tímhle SSD ožila.
Cena Cena/kapacita ! Nejvýhodnější 480GB k datu 1.10.18
Větší teploty oproti například Samsung 850
nevím co sem čekal za tuhle cenu...Po měsíci v notebooku na internet začal být systém nestabilní a někdy se při startupu zasekla načítací obrazovka, po reinstalaci není možno použít jako systémový oddíl (opakovaně hláška 0xc0000221... i po asi 15ti výměnách v hardwaru, instalačních medii a pokusech o opravu samotných bootovacích souborů) nakonec jsem musel SSD vyměnit... ale jako uložiště v PC funguje dále bohužel jakožto malé uložiště a s relativně malou rychlostí vzhledem k malé ceně je mi tak trochu k ničemu... a diky tomu že jsem stejně nedokonalý jako ten ssd, tak záruční list letěl do koše i s obalem:) a BTW pro pavla co psal níže 120GB ani "skoro" není 1TB:)
cena
spolehlivost
nic moc
cena
po měsíci vadné sektory cca 30%
WEB16