Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Recenzie Acer Aspire 3 Obsidian Black

Zaujímajú vás názory a recenzie na Acer Aspire 3 Obsidian Black? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,5 z 5 hviezdičiek od 6 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s Acer Aspire 3 Obsidian Black. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na Acer Aspire 3 Obsidian Black aj vy.
Acer Aspire 3 Obsidian Black - Notebook
Acer Aspire 3 Obsidian Black
Predaj skončil
4,5
hodnotilo 6 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Poměr cena/výkon (podobné ntb najdete i kolem 16-17.tis.)- koupeno za 12tis. Příjemně lehký - dobrá manipulace Jednoduše výborná kombinace obstojného 4.jád. procesoru+ 8gb ram na dobré freq.+ silné integrovaná graf.karty. Zatím spokojenost ;)
Zpracování touchpadu,hlavně spodní tlačítka, přijde mi to takhle trochu nešťastné řešení, ale nic hrozného,navíc používám myšku takže neřeším.
WEB11