Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo!

1 €
0,83 € bez DPH

Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo!

Radosť je digitálny operátor, ktorý pôsobí v sieti O2 s pokrytím 4G viac ako 97 % slovenskej populácie. Operátor Radosť funguje len v jednej aplikácii, tam nájdete všetko, čo potrebujete, žiadne poznámky pod čiarou malým písmom. Všetko je čisté a bez marketingových omáčok. Na aktiváciu služieb Radosť nemusíte nikam chodiť, všetko môžete urobiť doma prostredníctvom aplikácie (k dispozícii v obchode Google Play alebo Apple Store). Navyše je to veľmi pohodlné, k ničomu vás to nezaväzuje, vyžívať ju môžete len tak dlho, ako chcete.

Vychutnajte si prvých sedem dní s Radosťou zadarmo

Prvých sedem dní je úplne zadarmo a počas tohto obdobia si môžete vybrať, ktorý program chcete používať. A to je všetko, žiadne skryté háčiky a problémy. Všetko, čo potrebujete vedieť o digitálnom operátorovi Radosť, nájdete na jeho webovej stránke TU. Po skončení bezplatného týždňa bude záležať len od vás, ktorý program si vyberiete – Malá Radosť, Veľká Radosť alebo Nekonečná Radosť. Ak sa neviete rozhodnúť, vyberie sa automaticky program Nekonečná Radosť.

Malá Radosť

  • 2 GB dát
  • 100 minút/správ
  • Len 5 €/30 dní

Veľká Radosť

  • 8 GB dát
  • 200 minút/správ
  • Len 10 €/30 dní

Nekonečná Radosť

  • Neobmedzené dáta, hovory a správy
  • Len 20 €/30 dní

Jednoduché a rýchle prenesenie telefónneho čísla

Prenos vášho existujúceho telefónneho čísla k mobilnému operátorovi Radosť je veľmi jednoduchý a samozrejme bezplatný. Musíte sa len uistiť, že vaše číslo je registrované na vás a váš súčasný operátor má vaše aktuálne údaje. Potom aktivujte kartu Radosť a môžete začať bez obáv. V aplikácii Radosť vyberiete možnosť „Prenos čísla“ a Radosť do štyroch dní urobí všetko potrebné za vás.

Urobte sebe a svojim piatim priateľom radosť za polovičnú cenu

Chcete za programy operátora Radosť platiť ešte o polovicu menej? Áno? V takom prípade stačí počas prvého bezplatného týždňa poslať kódy z aplikácie svojim priateľom, a oni si tiež aktivujú Radosť. Na oplátku budete mať vy a oni ďalšie obnovenie programu Radosť s 50 % zľavou. Toto je možné vykonať celkovo 5-krát počas roka.

Radosť funguje na sieti 4G od spoločnosti O2 s viac ako 97 % pokrytím

Nezáleží na tom, či sa nachádzate v malom alebo veľkom meste, Radosť využíva sieť 4G s viac ako 97 % pokrytím. Ak potrebujete telefonovať, posielať správy, sledovať videá alebo hrať hry, s operátorom Radosť vám nič nepokazí deň.

Kód:  O2174r
Produktové číslo:  SIM128SKV.36.2
P-DC1-WEB31