Obnoviť stránku

Presonus Eris E4.5 BT

217,90 €
181,58 € bez DPH

Presonus Eris E4.5 BT

Reproduktory Presonus Eris E4.5 BT sú celosvetovo využívané zvukovými inžiniermi, ktorí potrebujú dokonale počuť každý detail svojich nahrávok. Reproduktory vynikajú kvalitným spracovaním a vysokou kvalitou použitých materiálov. Aj napriek svojim kompaktným rozmerom reproduktory Presonus Eris E4.5 BT využívajú rovnakú technológiu ako väčšie modely Eris, vďaka čomu poskytujú špičkový zvuk v štúdiovej kvalite. Zároveň sú však dostatočne kompaktné, takže ich je možné bez problémov umiestniť takmer kamkoľvek. Na prepojenie reproduktorov so zdrojmi zvuku sú k dispozícii 4 vstupy a bezdrôtová technológia Bluetooth. Ak hľadáte špičkové reproduktory na sprostredkovanie vysoko kvalitného zvuku, potom sú pre vás Presonus Eris E4.5 BT ideálnou voľbou.

Kľúčové vlastnosti reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT

 • Výkon 50 W
 • 4 vstupy reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT
 • Technológia Bluetooth
 • Basový reproduktor s veľkosťou 4,5"
 • Balenie obsahuje 2 kusy reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT
 • Kvalitne spracovaný výškový reproduktor
 • Frekvenčný rozsah 70 Hz – 20 000 Hz
 • Čierna farba reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT
 • Rozmery 163 × 180 × 241 mm
 • Hmotnosť 5,9 kg
 • Prehľadné ovládanie reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT

Precízne spracovaný výškový reproduktor

Vďaka kvalitnému jednopalcovému výškovému reproduktoru vám Presonus Eris E4.5 BT sprostredkujú silné basy aj čisté výšky. Výškový reproduktor je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral veľmi širokú oblasť počúvania, tzv. „sweet spot“. Celkový výkon reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT je 50 wattov, vďaka čomu je zaručený silný, ale zároveň čistý zvuk v každej situácii.

Reproduktory Presonus Eris E4.5 BT s jednoduchým ovládaním

Kvalita prehrávaného zvuku sa odvíja od umiestnenia reproduktorov a akustiky konkrétneho miesta. Na prehrávanie zvuku v najvyššej možnej kvalite sú reproduktory Presonus Eris E4.5 osadené praktickými ovládacími prvkami, ktoré umožnia dokonalé prispôsobenie sa vysokým aj nízkym frekvenciám. Prostredníctvom praktického gombíka na prednej strane reproduktora Presonus Eris E4.5 ľahko a rýchlo nastavíte ideálnu hlasitosť prehrávania.

Rôzne možnosti prepojenia reproduktorov Presonus Eris E4.5 BT

Vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 môžete s reproduktormi Presonus Eris E4.5 BT prehrávať hudbu bezdrôtovo zo smartfónu, tabletu aj ďalších zariadení. Na pripojenie takmer akéhokoľvek hudobného zdroja sú reproduktory vybavené 4 rôznymi druhmi audio vstupov. Ak chcete pripojiť reproduktor pomocou kábla, k dispozícii je ľavý a pravý TRS vstup, RCA vstup a predný stereo 1/8" vstup, ktorý je ideálny na umiestnenie slúchadiel.

Kompaktné vyhotovenie pre použitie kdekoľvek

Reproduktory Presonus Eris E4.5 BT vás potešia kompaktným dizajnom, ktorý z nich robí ideálne riešenie pre menšie priestory. Aj napriek menším rozmerom však reproduktory nestrácajú nič zo svojej sily a vždy vám sprostredkujú hudbu v maximálnej kvalite. Rovnako ako ostatné reproduktory Presonus, Eris E4.5 BT tiež ponúkajú konzistentný a vysoko kvalitný zvuk, vďaka čomu sú obľúbené po celom svete.


Parametre a špecifikácia

Farba

Farba čierna

Typ sústavy

Typ sústavy aktívne
Počet kanálov 2.0

Pripojenie

Typ pripojenia 3,5 mm jack, analógové, AUX, RCA - Cinch, 6,3 mm Jack
Bezdrôtové funkcie Bluetooth
Výstupy 3,5 mm jack

Prenos zvuku

Verzia Bluetooth 5.0

Charakteristika

Frekvencia do 20 000 Hz
Citlivosť 100 dB/mW
Počet pásiem 2-pásmové

Rozmery soundbaru

Šírka 16,3 cm
Hĺbka 18 cm
Výška 24,1 cm

Hmotnosť

Celková hmotnosť 5,9 kg

Určenie

Určenie K počítaču, Do štúdia
Kód:  PSN001b3
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  RPRE007
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26