Obnoviť stránku

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs sivá

21,90 €
18,25 € bez DPH

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs sivá

Cesta okolo sveta môže začať! Jedinečný cestovný adaptér, ktorý využijete na cestách aj doma! Efektívne spracovanie cestovného adaptéra a rozbočovača s 2 USB portmi v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs ponúka 4 zásuvky (250 V ~, 10 A, 2 500 W), 2 USB porty (2,1 A, 2× 5 V), 4 výmenné koncovky do celého sveta, vymeniteľnú prúdovú poistku, detskú poistku, uzemnenie a kompatibilitu s IEC káblami. Jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.


Prečo je PowerCube ReWirable jedinečná? 

Dostupnosť

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov alebo rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov alebo nabíjačiek na batérie.

Kapacita

Pohodlne zapojíte 4 elektrické zariadenia súčasne a vďaka 2 USB portom môžete dobíjať vaše mobilné zariadenia. Verzia ReWirable USB sa zapája priamo do zásuvky doma alebo v zahraničí, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými "Extended" verziami.


Výmenné koncovky

Bezproblémové cestovanie. Balenie obsahuje 4 výmenné koncovky, ktoré využijete po celom svete. Pred odchodom si vyberiete koncovku danej krajiny a jednoducho ju pripevníte k PowerCube. Vaša elektronika tak bude kedykoľvek a kdekoľvek ihneď pripravená na použitie alebo dobíjanie.


Univerzálna zásuvka

PowerCube "ReWirable" prichádza s celosvetovo rozšírenou IEC koncovkou. Zapojením kábla, napr. od starého počítača alebo tlačiarne, vytvoríte predlžovací prívod. Veľkou výhodou je skutočnosť, že si sami vyberiete dĺžku a farbu kábla. Neoddeliteľnou súčasťou je aj 10 A výmenná poistka.


Dizajn

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.


Rozšírenie

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch a farbách. Jednoduchým spojením s ďalšími produktmi PowerCube, vytvoríte kombináciu, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Sami si teda vyberiete koľko potrebujete elektrických zásuviek a USB portov pre napájanie vašich elektrických zariadení.


Bezpečnosť

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované podľa prísnych kritérií. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu.

4,8
hodnotilo 21 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Dáta a tlač

Konektory obojstranný, USB-A 2.0 F

Napájací

Napájací vidlica typ E, predlžovací prívod

Počet výstupov

Počet výstupov 4

Vlastnosti

Typ Predlžovací kábel
Zakončenie konektora Rovné

Farba

Farba Biela, Sivá

Prúdové zaťaženie

Maximálne prúdové zaťaženie 16 mA

Vstupy

Počet zásuviek 4 ×
Počet USB 2 ×

Výbava

Výbava detská poistka
Kód:  NZE301e4
Záruka: 24 mesiacov
P-DC1-WEB25