Obnoviť stránku

PowerCube Rewirable + Travel Plugs sivá

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
15,90 €
13,25 € bez DPH

PowerCube Rewirable + Travel Plugs sivá

Cesta okolo sveta sa môže začať! Tento jedinečný cestovný adaptér využijete na cestách aj doma! Efektívne poňatie cestovného adaptéra a rozbočovače v jednom – to je PowerCube ReWirable + Travel Plugs!

PowerCube Rewirable + Travel Plugs ponúka 5 zásuviek (250 V ~, 10 A, 2 500 W), 4 výmenné koncovky do celého sveta, vymeniteľnú prúdovú poistku, detskú poistku, uzemnenie a kompatibilitu s IEC káblami. Prítomná je aj jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.


Prečo je PowerCube ReWirable jedinečná? 

Dostupnosť

Prakticky rozložené zásuvky môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú, ako je tomu u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

Kapacita

Pohodlne zapojíte 5 elektrických zariadení súčasne. Verzia ReWirable sa zapája priamo do zásuvky doma alebo v zahraničí, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými ,,Extended" verziami.


Výmenné koncovky

Bezproblémové cestovanie. Balenie obsahuje 4 výmenné koncovky, ktoré využijete po celom svete. Pred odchodom vyberiete koncovku danej krajiny a jednoducho ju pripevníte k PowerCube. Vaša elektronika tak bude kedykoľvek a kdekoľvek ihneď pripravená na použitie alebo dobíjanie.


Univerzálna zásuvka

PowerCube ,,ReWirable" prichádza s celosvetovo rozšírenou IEC koncovkou. Zapojením kábla, napr. od starého počítača alebo tlačiarne, vytvoríte predlžovací prívod. Veľkou výhodou je skutočnosť, že si sami vyberiete dĺžku a farbu kábla.


Dizajn

Produktu PowerCube nechýba elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot dizajn Award.


Rozšírenie

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch a farbách. Jednoduchým spojením s ďalšími produktmi PowerCube vytvoríte kombináciu, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Sami si teda vyberiete, koľko potrebujete elektrických zásuviek a USB portov pre napájanie vašich elektrických zariadení.


Bezpečnosť

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované podľa prísnych kritérií. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu.

4,8
hodnotilo 6 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Dáta a tlač

Konektory obojstranný, USB-A 2.0 F

Napájací

Napájací vidlica typ E, predlžovací prívod

Počet výstupov

Počet výstupov 5

Vlastnosti

Typ Predlžovací kábel
Zakončenie konektora Rovné

Farba

Farba Biela, Sivá

Prúdové zaťaženie

Maximálne prúdové zaťaženie 16

Vstupy

Počet zásuviek 5 ×
Počet USB 0 ×

Výbava

Výbava detská poistka

Farba

Farba Sivá
Kód:  NZE301e3
Záruka: 24 mesiacov
WEB11