Obnoviť stránku

PowerCube Original USB zelená

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
14,90 €
12,42 € bez DPH

PowerCube Original USB zelená

Dodajte svojmu domovu či kancelárii elegantný a funkčný rozbočovač PowerCube Original USB vrátane 2 USB portov. PowerCube Original USB je jedinečné riešenie neprehľadných predlžovacích káblov. Atraktívny dizajn a moderné krivky sa stanú ozdobou vášho domova či kancelárie. Moderné farebné zladenie sa hodí do každého interiéru.

PowerCube Original USB ponúka 4 zásuvky (250V~, 16A, 3 680 W), 2 USB porty (2.1A, 2× 5 V), detskú poistku a uzemnenie. Zásuvky sa vzájomne neblokujú a neprekážajú. Jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.


Prečo je PowerCube Original jedinečný?

Dostupnosť

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Súčasne zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočovačov. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

Kapacita

Pohodlne zapojíte 4 elektrické zariadenia a vďaka 2 USB portom môžete dobíjať vaše mobilné zariadenia súčasne. Verzia Original USB sa zapája priamo do vašej zásuvky, prípadne ju môžete kombinovať s predĺženými „Extended“ verziami.


Dizajn

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.


Rozšírenie

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch a farbách. Jednoduchým spojením s ďalšími produktmi PowerCube, vytvoríte kombináciu, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Sami si teda vyberiete koľko potrebujete elektrických zásuviek a USB portov pre napájanie vašich elektrických zariadení.


Bezpečnosť

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované podľa prísnych kritérií. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu.

4,7
hodnotilo 346 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Napájací

Napájací vidlica typ E, predlžovací prívod

Počet výstupov

Počet výstupov 4

Vlastnosti

Typ Redukcia, Rozbočovač/prepínač
Zakončenie konektora Rovné
Dĺžka kábla 0 m

Farba

Farba Biela, Zelená

Prúdové zaťaženie

Maximálne prúdové zaťaženie 16 mA

Typ

Typ nabíjačky Do siete

Nabíjací prúd

Nabíjací prúd 2,1 A

Výstupy

Počet výstupov 2
Typ konektora USB

Farba

Farba Biela, Zelená

Vstupy

Počet zásuviek 4 ×
Počet USB 2 ×

Farba

Farba Zelená
Kód:  NZE301b3
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB25