Obnoviť stránku

PowerCube Extended zelená

1,5 m
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
12,90 €
10,75 € bez DPH

PowerCube Extended zelená

Dajte svojmu domu alebo kancelárii elegantný a funkčný rozbočovač PowerCube Extended.PowerCube Extended je jedinečné riešenie pre nepríjemné predlžovacie káble . Atraktívny dizajn a moderné krivky sa stanú ozdobou vášho domu alebo kancelárie. Moderné prispôsobenie farieb zapadá do každého interiéru.

PowerCube Extended ponúka 5 zásuviek (250V ~, 16A, 3680W), 1,5m predlžovací kábel, dok, detský zámok a uzemnenie. Zásuvky nie sú zablokované a nezasahujú medzi sebou. Jednoduchá kombinácia s inými verziami PowerCube.


Prečo je PowerCube Extended jedinečný? 

Dostupnosť

Prakticky distribuované zásuvky, ktoré môžete použiť súčasne.Pripojené zariadenia navzájom neinterferujú ako u konvenčných predlžovacích káblov alebo nábojov. Komplikácie nevznikajú ani pri pripojovaní neštandardných vstupov vo forme adaptérov alebo nabíjačiek batérií.

kapacita

Pohodlne pripojte 5 elektrických zariadení súčasne . Rozšírená verzia vám umožňuje priblížiť zdroj napájania k vašej zvolenej polohe. Možno kombinovať s inými verziami PowerCube.


dizajn

Elegantný vzhľad. Vďaka svojmu modernému dizajnu PowerCube obohacuje každý interiér. Produktová rada PowerCube získala niekoľko ocenení. Najpozoruhodnejšie sú ocenenie Red Dot dizajn Award.


Miesto kdekoľvek

Ako to naznačuje názov, PowerCube Extended USB má 1,5 m predlžovací kábel.
Na stole, pod stôl, na stene... kdekoľvek máte zásuvku vždy na dosah.Rozšírená verzia USB obsahuje montážny dok v balení pre jednoduché umiestnenie. Ak potrebujete zmeniť miesto prílohy, jednoducho odstráňte vymeniteľnú pásku a doku inde.


predĺženie

PowerCube sa dodáva v rôznych farbách a farbách. Jednoduchým pripojením k iným produktom PowerCube môžete vytvoriť kombináciu, ktorá vám najviac vyhovuje . Takže si vyberiete, koľko potrebujete elektrické zásuvky a porty USB na napájanie vašich elektrických zariadení.


bezpečnosť

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované podľa prísnych kritérií . Výrobky sú uzemnené a obsahujú detskú zámku.Konštrukcia každého PowerCube je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného ABS plastu pre väčšiu bezpečnosť.

4,8
hodnotilo 152 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Napájací

Napájací vidlica typ E, predlžovací prívod

Počet výstupov

Počet výstupov 5

Vlastnosti

Typ Predlžovací kábel
Dĺžka kábla 1,5 m

Farba

Farba Zelená

Prúdové zaťaženie

Maximálne prúdové zaťaženie 16

Vstupy

Počet zásuviek 5 ×

Výbava

Výbava detská poistka
Kód:  NZE301c4
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26