Obnoviť stránku

PlayStation 4 1 TB Slim Star Wars Battlefront II Limited Edition

-17%
Nie je dostupné
€373,90
€310,90
€259,08 bez DPH

PlayStation 4 s bonusom v podobe hry Star Wars Battlefront II Limited Edition

Súčasťou tejto edície je herný šláger Star Wars Battlefront II Limited Edition. Zasadenie hry do legendárneho sveta Georgea Lucasa ovplyvnilo aj podobu hernej konzoly, ktorá je vyzdobená emblémami Impéria a Rebelov.

PlayStation Plus

V službe PS Plus prístupnej zo systému PS4 nájdeš najnovšie správy, zľavy a svoju zbierku hier služby PS Plus. Teraz navyše 10 GB v online úložisku na uložené pozície z hier pre systém PS4.

PlayStation App

Nakupuj hry, nech už si kdekoľvek, a nechaj svoj systém PS4, aby ti ich doma stiahol, sleduj, čo hrajú tvoji priatelia. A hlavne používaj svoje mobilné zariadenia ako druhú obrazovku.

Jednoduché zdieľanie

Streamujte svoje hranie na systéme PS4 naživo priamo na YouTube a nahrávaj videoklipy na Twitter jediným stlačením tlačidla SHARE na ovládači.

PlayStation 4 Slim

Najpredávanejšia konzola na svete teraz prichádza v tenšom vyhotovení a so strhujúcou grafikou HDR.

Share Play

Pozvi kamarátov na nové dobrodružstvo, vyzvi ich na multiplayerový súboj alebo ich nechaj prevziať kontrolu a hrať za teba, aj keď nevlastnia samotnú hru.

Remote Play

Už nemusíš byť prilepený na televíznej obrazovke, streamujte hry prostredníctvom domácej bezdrôtovej siete na PC aj Mac, systém PS Vita alebo zariadení Sony Xperia.


Ovládač DualShock 4 v balení

Bezdrôtový ovládač DualShock 4 sa môže pochváliť novým vzhľadom a vyhotovením, vrátane viditeľnejšej a farebnejšej svetelnej lište. Vďaka precíznemu spracovaniu máš teraz ešte väčšie možnosti ukázať svoj talent. Ide o najviac ergonomický a intuitívny ovládač PlayStation, ktorý kedy bol vytvorený.

Najlepšie hry nájdeš na PlayStation platforme

Vďaka prvotriednemu hardvéru, bezkonkurenčnému obsahu, zameraniu na hráča a exkluzívnym funkciám je Sony PlayStation 4 Slim najlepšou možnosťou, ako zažiť zábavu zajtrajška ešte dnes. Nechýba ani celá rada jedinečných titulov vrátane osvedčenej série Uncharted , The Last Guardian , Gran Turismo a mnohých ďalších.

Úplne nová kapitola zábavy

Stačí zapojiť a hrať. Súprava PS VR je podporovaná systémom PlayStation 4 Slim, môžeš ich teda jednoducho prepojiť a za pár sekúnd si dopriať nové zážitky.

4,7
hodnotilo 183 zákazníkov
7
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Šírka 265 mm
Výška 39 mm
Hĺbka 288 mm
Hmotnosť 2 100 g
Veľkosť úložiska 1 000 GB
Podpora 4K rozlíšenia bez 4K
Farba Sivá
Obsah balenia Konzola, Hra v balení
Kód:  MSX001slf7
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  PS719970668
Odkazy: Stránky výrobcu