Maškrty pre psov Magnum
Maškrty pre psov Magnum vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 50
Magnum Chicken Sandwich 500 g
Cenová bomba
7,49 €
Ušetríte 0,85 €
1,50 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 30 %, tuky 1 %, špecifiká...
Magnum Duck and Rawhide stick 500 g
Cenová bomba
9,89 €
Ušetríte 1,37 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 2 %...
Magnum Duck Breast soft 500 g
Cenová bomba
9,89 €
Ušetríte 1,18 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 42 %, tuky 1 %
Magnum Chicken and Rawhide Stick 500 g
Super cena
9,89 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 2 %...
Magnum Duck Sandwich 500 g
Cenová bomba
7,59 €
Ušetríte 0,93 €
1,52 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 30 %, tuky 1 %
Magnum Duck Slice soft 500 g
9,89 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 40 %, tuky 1 %
Magnum Dental žuvacia tyčka krížová hovädzie 12,5 cm 50 ks
Cenová bomba
10,90 €
Ušetríte 1,54 €
1 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku, hovädzia príchuť, hmotnosť balenia 1,09 kg, hrubé bielkoviny 50 %
Magnum Filety s hovädzím a treskou 500 g
Cenová bomba
8,69 €
Ušetríte 1,02 €
1,74 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia a rybia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, suché, hrubé bielkoviny 40 %, tuky...
Magnum Králičie uši s kačacím 400 g
Cenová bomba
7,59 €
Ušetríte 0,93 €
1,90 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s nízkou, normálnou a vysokou aktivitou, kačacia a králičia príchuť, hmotnosť balenia 0,4 kg, tuky 3,5 %
Magnum Králičie uši s kuracím 400 g
7,99 €
2 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s nízkou, normálnou a vysokou aktivitou, králičia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,4 kg, tuky 3,5 %
Magnum Kuracie prúžky mäkké 250 g
5,19 €
2,08 €/100 g
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, hrubé bielkoviny 40 %, tuky 1 %
Magnum Trubičky z byvolej kože a mäsového plátku 5 × 12,5 cm cca 40 ks
Cenová bomba
13,90 €
Ušetríte 1,46 €
1,39 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – bez obmedzenia veku, hovädzia príchuť, hmotnosť balenia 1 kg, hrubé bielkoviny 50 %, špecifiká zloženia z byvolej kože
Magnum Duck roll on Rawhide stick 250 g
5,89 €
2,36 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 2...
Magnum Duck roll on Rawhide stick 500 g
Cenová bomba
9,89 €
Ušetríte 1,64 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku, hmotnosť balenia 0,5 kg, suché, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 3 %
Magnum Kačacie prúžky mäkké 80 g
Super cena
od
1,70 €
Ušetríte 0,21 €
2,99 €/100 g
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,08 kg, hrubé bielkoviny 40 %, tuky 1 %
Magnum Chicken breast on Rawhide stick 250 g
5,29 €
2,12 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 3...
Magnum Chicken roll on Rawhide stick 250 g
5,79 €
2,32 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, polovlhké, hrubé bielkoviny 60 %
Magnum Chicken breast soft 250 g
5,29 €
2,12 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, hrubé bielkoviny 40 %, tuky 1 %
Magnum MINI kuracie sendvič s rybou 250 g
4,69 €
1,88 €/100 g
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kuracia a rybia príchuť, hmotnosť balenia 0,25 kg, hrubé bielkoviny 30 %, tuky 1 %
Magnum Kuracie plátky s hovädzím 500 g
Cenová bomba
8,69 €
Ušetríte 1,02 €
1,74 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku, hmotnosť balenia 0,5 kg, suché, hrubé bielkoviny 42 %, tuky 2 %
Magnum Dental žuvacia tyčka krížová chlorofyl 12,5 cm 50 ks
Cenová bomba
10,90 €
Ušetríte 1,54 €
1 €/100 g
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku, hmotnosť balenia 1,09 kg, hrubé bielkoviny 50 %
Magnum Vrkôčiky z byvolej kože a mäsového plátku 2,5 × 6,5 cm 40 ks
Cenová bomba
11,90 €
Ušetríte 1,63 €
2,20 €/100 g
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé a stredné plemená bez obmedzenia veku, hovädzia príchuť, hmotnosť balenia 0,54 kg, hrubé bielkoviny 34 %, špecifiká zloženia z byvolej kože
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pamlsky pro psy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Jutalomfalatok