Krmivo pre psov
Kvalitné krmivo pre psov je základom pre úspešný chov a zdravie vášho chlpatého priateľa. Malo by obsahovať optimálny podiel živočíšnych bielkovín, tukov, sacharidov a tiež vitamínov a vlákniny. Viete, ako vybrať krmivo pre psa podľa veku a veľkosti plemena alebo aké nároky na psie krmivo má gravidná suka? Poradíme vám.
Pokračovať
Všetko z 2 467
Sponzorované
Propesko mix mäsa 48 × 100 g
12,90 €
0,27 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kapsička pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia, jahňacia, morčacia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 4,8 kg, 48 ks v balení, mokré, hrubé bielkoviny 9 %, tuky...
Sponzorované
Propesko mix mäsa 48× 100 g 2 ks
23,90 €
0,25 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kapsička pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia, jahňacia, morčacia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 9,6 kg, 2 ks v balení, mokré, hrubé bielkoviny 9 %, tuky...
Sponzorované
Polaris bezobilné granule s čerstvým mäsom Adult losos, morčacie 2,5 kg
Super cena
15,81 €
6,32 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, morčacia a lososová príchuť, hmotnosť balenia 2,5 kg, suché, hrubé bielkoviny 25 %, tuky (hydinové) 19 %, s kĺbovou...
Primal Spirit Dog Wilderness 60 % 12 kg
Cenová bomba
43,97 €
Ušetríte 5,56 €
3,66 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku s normálnou a vysokou aktivitou, vhodné pre gravidné či dojčiace zvieratá, kuracia, rybia a bravčová príchuť,...
Brit Care Dog Hypoallergenic s králičím Weight Loss 12 kg
Super cena
55,90 €
4,66 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – dospelého veku s nízkou aktivitou, králičia príchuť, hmotnosť balenia 12 kg, suché, hrubé bielkoviny 27 %, tuky (kuracie) 9 %, s kĺbovou výživou, špecifiká...
Fitmin For Life Dog Light & Senior 12 kg
29,90 €
2,49 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého aj seniorského veku s nízkou aktivitou, vhodné pre kastrované zvieratá, hydinová, hovädzia a bravčová príchuť,...
Primal Spirit Dog Wanderlust 70 % 12 kg
Cenová bomba
49,90 €
Ušetríte 6,01 €
4,16 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená šteňacieho, dospelého veku s normálnou a vysokou aktivitou, vhodné pre gravidné či dojčiace zvieratá, kuracia a rybia príchuť,...
Magnum Chicken Sandwich 500 g
Cenová bomba
7,49 €
Ušetríte 0,85 €
1,50 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 30 %, tuky 1 %, špecifiká...
Fitmin For Life Dog Adult 12 kg
30,90 €
2,58 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre veľké a stredné plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hydinová, hovädzia a bravčová príchuť, hmotnosť balenia 12 kg, suché, hrubé bielkoviny 25 %,...
Magnum Duck and Rawhide stick 500 g
Cenová bomba
9,89 €
Ušetríte 1,37 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 2 %...
Magnum Duck Breast soft 500 g
Cenová bomba
9,89 €
Ušetríte 1,18 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 42 %, tuky 1 %
Pedigree DentaStix medium 28 ks
Super cena
9,90 €
Ušetríte 0,72 €
1,38 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre stredné plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,72 kg, suché, hrubé bielkoviny 9 %, tuky (živočíšne) 1,8...
Pedigree DentaStix small 28 ks
Super cena
7,39 €
Ušetríte 0,40 €
1,68 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, vhodné pre gravidné či dojčiace zvieratá, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,44 kg, suché,...
Magnum Chicken and Rawhide Stick 500 g
Super cena
9,89 €
1,98 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 60 %, tuky 2 %...
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kg
11,90 €
3,97 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, jahňacia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 3 kg, suché, hrubé bielkoviny 26 %, tuky (kuracie) 13 %, s kĺbovou výživou,...
Pedigree DentaStix large 28 ks
Super cena
11,90 €
1,10 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre veľké plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, hmotnosť balenia 1,08 kg, suché, hrubé bielkoviny 9 %, tuky (živočíšne) 1,8...
Primal Spirit Dog Oceanland 65 % 12 kg
Cenová bomba
46,90 €
Ušetríte 6,28 €
3,91 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená dospelého veku s normálnou a vysokou aktivitou, vhodné pre gravidné či dojčiace zvieratá, kuracia a rybia príchuť, hmotnosť...
Pedigree kapsička mäsový výber v želé pre dospelých psov 48× 100 g
31,59 €
0,66 €/100 g
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kapsička pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, hydinová, hovädzia, kuracia a rybia príchuť, hmotnosť balenia 4,8 kg, mokré, hrubé bielkoviny 8,5 %, tuky (živočíšne a...
Propesko granule Wellness 10 kg
13,70 €
1,37 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – dospelého veku s normálnou aktivitou, hydinová a jahňacia príchuť, hmotnosť balenia 10 kg, suché, tuky (hydinové) 9 % - 1,37 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Adult large breed 12 kg
30,90 €
2,58 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre veľké plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, hydinová, hovädzia a bravčová príchuť, hmotnosť balenia 12 kg, suché, hrubé bielkoviny 26 %, tuky...
Acana Light & Fit Recipe 11,4 kg
64,90 €
5,69 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – dospelého veku s nízkou aktivitou, kuracia a rybia príchuť, hmotnosť balenia 11,4 kg, suché, hrubé bielkoviny 35 %, tuky 11 % - 5,69 €/1 kg
Rasco Premium Pochúťka kuracie plátky 500 g
Cenová bomba
9,49 €
Ušetríte 2,68 €
1,90 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – bez obmedzenia veku, hmotnosť balenia 0,5 kg, suché, hrubé bielkoviny 45 %, tuky 2 %
Brit Care Dog Hypoallergenic s jahňacím Adult Medium Breed 12 kg
53,90 €
4,49 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granuly pre psov – pre stredné plemená dospelého veku s normálnou aktivitou, jahňacia príchuť, hmotnosť balenia 12 kg, suché, hrubé bielkoviny 26 %, tuky (kuracie) 16 %, s kĺbovou...
Magnum Duck Sandwich 500 g
Cenová bomba
7,59 €
Ušetríte 0,93 €
1,52 €/100 g
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maškrty pre psov – pre malé, veľké a stredné plemená bez obmedzenia veku s normálnou aktivitou, kačacia príchuť, hmotnosť balenia 0,5 kg, hrubé bielkoviny 30 %, tuky 1 %
V kategórii Krmivo pre psov máme práve teraz na Alza.sk celkom 2465 produktov.
Pokračovať
Už nepredávame
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Krmivo pro psy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kutyaeledel