ORAL-B
We can deliver ORAL-B products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 123
Oral-B iO 9 Black with case + Oral-B iO Ultimate Clean Black 4 pcs + Oral-B Pro-Expert 75 ml
305.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 7 modes, pressure sensor, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 5 pc(s), with mobile app
Oral-B iO Series 5 White Magnetic Toothbrush
142.97 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 5 modes, bluetooth , timer, pressure sensor, battery indicator and 3d cleaning, spare heads: , with mobile app
Oral-B Kids Ice Kingdom 2 Brush Heads for Electric Toothbrush, 4 pcs 2x
42.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B for kids, rotary type, 8 pc(s) in package, suitable for children - 5.36 €/ks - from 5.36 €/1 pc(s)
Oral-B Superfloss 50 pcs
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 0.09 €/meter
Oral-B iO 5 Black with travel case + Oral-B iO Ultimate Clean Black 4 pcs
Great price
149.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 5 modes, timer, pressure sensor and smart function, spare heads: 5 pc(s), with mobile app
Oral-B iO 6 Duo White & Pink
355.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, bluetooth , pressure sensor and smart function, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
Oral-B Pro Precision Clean, 8 pcs
47.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 5.99 €/pcs - from 5.99 €/1 pc(s)
Oral-B iO 2 Calm Pink
91.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and interactive display, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B Pro Series 1 Blue and Black Design From Braun
102.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean Black 8 pcs
65.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 8.24 €/ks - from 8.24 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids Disney Stitch
92.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
40.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 5.11 €/pcs - from 5.11 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids Marvel Spiderman
99.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B iO 2 Night Black & Forest Green
99.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 2 pc(s)
Oral-B iO10 Lunar Gold + Rechargeable Travel Case
462.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 7 modes, pressure sensor, interactive display and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s), with mobile app
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs black
89.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 11.24 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Kids Lion King
55.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 2 modes, battery indicator, spare heads: 1 pc(s), with mobile app
Oral-B Essential Floss Mint 50 m
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 0.06 €/1 m
Oral-B CEUAIL D103.413.2K Spiderman Hbox PTHBR
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 2 modes, timer and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B iO Stitch + Stitch 4ct head
84.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kit - Electric toothbrush - for children, magnetic iO, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, 1 head in the package, travel case, Replacement toothbrush head - for...
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 6.24 €/ks - from 6.24 €/1 pc(s)
Oral-B iO Spiderman + Spiderman 4ct head
84.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kit - Electric toothbrush - for children, magnetic iO, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, 1 head in the package, travel case, Replacement toothbrush head - for...
Oral-B Essential Floss 50 m
3.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dental Floss - for flossing areas between teeth - 0.07 €/1 m
Oral-B iO 3 White Whitening Edition
104.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s), with mobile app