Obnoviť stránku

Oral-B Kids StarWars náhradné hlavice 4 ks

15,90 €
13,25 € bez DPH
Pri kúpe 1 balenie 15,90 €/balenie
Pri kúpe 2 balenie 14,78 €/balenie
Pri kúpe 3 a viac balenie 14,05 €/balenie

Oral-B Kids StarWars náhradné hlavice 4 ks

Náhradné čistiace hlavice pre elektrickú zubnú kefku Oral-B Stages Power s motívmi zo StarWars sú vyrobené špeciálne pre deti, aby im pri čistení sprostredkovali iba zdravé zážitky. Extra mäkké vlákna náhradných hlavíc Oral-B Kids StarWars sú jemné k ďasnám, kratšie vlákna čistia zuby obzvlášť šetrne, zatiaľ čo dlhšie stredové sú ideálne na čistenie žuvacích plôch. Oral-B Kids Frozen je skvelá voľba pre menšie a stále sa vyvíjajúce ústa.

 Oral-B Kids StarWars

Obsah balenia náhradných hlavíc Oral-B Kids StarWars

Čistiacu hlavicu Oral-B Kids StarWars vymieňajte každé 3 mesiace za novú, aby malo čistenie stále špičkovú úroveň. Vlákna Indicator do polovice vyblednú a signalizujú tak nutnosť výmeny čistiacej hlavice Oral-B Kids StarWars – na lepšiu čistotu ústnej dutiny. Zubní lekári odporúčajú vymieňať čistiacu hlavicu Oral-B Kids StarWars za novú každé 3 – 4 mesiace (alebo skôr, ak sa vlákna opotrebujú). Súčasťou balenia sú 4 náhradnej hlavice Oral-B Kids.
Oral-B Kids StarWars
4,9
hodnotilo 13 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Obsah balenia

Počet náhradných hlavíc 4 ks

Typ

Typ rotačná
Podľa radu Oral B Vitality, Oral B Pro, Oral B Genius, Oral B pre deti, Oral B Triunph, Oral B Trizone, Oral B Advance Power, Oral B Stages Power Kids, Oral Professional Care
Určenie Detské

Počet kusov

Počet kusov 4 ks
Kód:  ORAKI001
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  4210201181507
P-DC1-WEB26