Obnoviť stránku

Oral-B Genius X White s umelou inteligenciou

-22%
Doprava
zadarmo
Akciová cena
208,19 €
162,23 €
135,19 € bez DPH

Oral-B Genius X White s umelou inteligenciou

Bieli zuby už od 1. dňa

Čistiaca hlavica 3DWhite má leštiacu vložku, ktorá pomáha odstraňovať povrchové škvrny, takže vaše zuby budú belšie už od 1. dňa. V aplikácii Oral-B si tiež môžete nastaviť program bielenie, ktorý vám pomôže zlepšiť návyky v ústnej hygiene.

Funkcia detekcie polohy

Pokroková technológia detekcie polohy elektrickej zubnej kefky Genius X 20000N umožňuje VIDIEŤ, kde si čistíte zuby, a následne UPRAVIŤ svoju techniku čistenia, aby ste nikdy žiadne miesto nevynechali. Vždy tak budete VEDIEŤ, že máte špičkovo čistú ústnu dutinu. Zabudovaný 2 minútový časovač vám pomôže čistiť si zuby tú správnu dobu. Upozorní po vyčistení každej zóny ústnej dutiny.Inteligentná zubná kefka

Elektrická zubná kefka Oral-B Genius X 20000N s technológiou Bluetooth zaisťuje prostredníctvom svojich programov sústredenú starostlivosť a dáva pokyny, ktoré môže upravovať váš zubný lekár. Stiahnite si do smartfónu aplikáciu Oral-B a použite technológiu Bluetooth, ktorá vám umožní získavať pri čistení spätnú väzbu v reálnom čase a zlepšovať si návyky.

Dokonalé čistenie

Zdokonaľte si čistenie zubov s multifunkčným indikátorom SmartRing. Pri čistení je viditeľný z každého uhla a umožňuje pohodlne vidieť spätnú väzbu senzora tlaku, časovača a pripojenie cez Bluetooth. Prostredníctvom Oral-B aplikácie v smartfóne možno tiež naprogramovať jednu z 12 možných farieb, ktorú chcete, aby používal.
4,8
hodnotilo 23 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Typ rotačná
Určenie Pre dospelých
Počet kmitov 48 000 kmitov/min
Počet režimov 6
Mobilné aplikácie áno

Funkcie

Funkcie Bluetooth, časovač, tlakový senzor, indikátor batérie, 3D čistenie

Podľa radu

Rad Oral B Genius

Obsah balenia

Počet náhradných hlavíc 0 ks
Počet nabíjacích rukovätí 1 ks

Lokalizačná hláška UK

Kód:  GEXEK064
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  4210201248064
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26