Obnoviť stránku

Oral-B EB 50-8 Cross Action

30,90 €
25,75 € bez DPH
Pri kúpe 1 balenie 30,90 €/balenie
Pri kúpe 2 balenie 29,39 €/balenie
Pri kúpe 3 a viac balenie 28,63 €/balenie

Oral-B EB 50-8 Cross Action

Oral B EB 50-2 Cross Action
 

Skosené VLÁKNA ZABEZPEČUJÚ PRECÍZNE ČISTENIE

Čistiaca hlava Oral-B Cross Action má okrúhly dizajn inšpirovaný nástrojmi zubných lekárov, takže precízne vyčistí každý jednotlivý zub. Jej vlákna CrissCross sú skosené v uhle 16°, aby efektívne čistili a dosiahli hlboko do medzizubných priestorov, čím narúšajú zubný povlak a odstraňujú ho až o 100 % viac než bežná manuálna zubná kefka.

Výber správnej zubnej kefky môže mať zásadný vplyv na zdravie celej vašej ústnej dutiny. Oral-B, popredná svetová značka zubných kefiek, preto ponúka celý komplex kefkových nadstavcov, ktoré vyhovejú vašim špecifickým potrebám. Rozhodnite sa správne a vyberte si Oral-B, zubnými lekármi najpoužívanejšiu a najodporúčanejšiu  značku zubných kefiek na svete.


Oral B EB 50-2 Cross Action
 

Vlákna čistiacej hlavy, ktorej dizajn bol inšpirovaný profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov, obklopia každý jednotlivý zub a elektricky poháňaný pohyb pomáha odstraňovať viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka.

Oral B EB 50-2 Cross Action
 

Zubní lekári odporúčajú vymieňať zubnú kefku každé 3 mesiace za novú. Náhradné čistiace hlavy Oral-B majú vlákna Indicator, ktoré do polovice vyblednú, akonáhle je čas vymeniť čistiacu hlavu za novú – na rozdiel od bežnej manuálnej zubnej kefky zostanú účinky čistena stále špičkové.

Oral B EB 50-2 Cross Action
 

Oral-B ponúka množstvo elektrických zubných kefiek, medzi ktorými nájdete tú správnu pre svoje osobné potreby. Čistiace hlavy Oral-B sú kompatibilné so všetkými rukoväťami elektrických zubných kefiek Oral-B, s výnimkou zubnej kefky Oral-B Pulsonic.


ČASTÉ OTÁZKY


Ako často mám vymieňať čistiacu hlavu?

Zubní lekári odporúčajú vymieňať čistiacu hlavu každé 3 mesiace, alebo skôr, ak sa vlákna roztiahnu, alebo rozstrapkajú. Akonáhle sa vlákna opotrebujú, klesajú čistiace účinky.

Ako sa čistiaca hlava CrossAction líši od ostatných čistiacich hláv Oral-B?

Každá z čistiacich hláv Oral-B sa zameriava na trochu iný spôsob čistenia zubov. Čistiaca hlava Cross Action obsahuje presne skosené vlákna, ktoré narúšajú zubný povlak a odstraňujú ho vo väčšej miere ako bežná manuálna zubná kefka. Čistiaca hlava Precision Clean je určená na precízne čistenie a odstraňovanie zubného plaku vo väčšej miere, ako dokáže bežná manuálna zubná kefka. Vlákna čistiacej hlavy Trizone sa pohybujú do bokov, čím odstraňujú zubný plak a umožňujú vám čistiť si zuby ako s bežnou manuálnou zubnou kefkou. Čistiaca hlava Floss Action má vlákna MicroPulse, ktoré sa dostanú hlboko medzi zuby, kde odstraňujú zubný plak (nenahrádza to však čistenie zubnou niťou). Čistiaca hlava 3D White obsahuje leštiacu vložku inšpirovanú nástrojmi zubných lekárov a odstraňuje škvrny z povrchu zubov. Čistiaca hlava Sensitive zabezpečuje šetrné, a napriek tomu účinné čistenie.

Ktoré rukoväte zubných kefiek sú kompatibilné s čistiacou hlavou CrossAction?

Čistiacu hlavu Cross Action je možné používať s elektrickými zubnými kefkami Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výnimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro-Health Power.

 
4,9
hodnotilo 57 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ

Typ rotačná
Určenie Dospelých

Počet kusov

Počet kusov 8 ks
Kód:  ORAACC07
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  4210201135395
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21