Obnoviť stránku

Olympia NC 590

586,20 €

Olympia NC 590

OLYMPIA NC 590 je multifunkčná počítačka, ktorá nielen počíta kusy bankoviek, ale dokáže tiež spočítať hodnotu triedených a netriedených bankoviek a skontrolovať ich pravosť. V prípade eurových bankoviek, tureckých lír a švédskych korún počíta hodnotu a kusy, spracováva zmiešané balíky bankoviek rôznych hodnôt a kontroluje ich pravosť pomocou UV, MG, MT, DD, IR a CIS senzorov. Pri počítaní amerických dolárov počíta kusy a kontroluje ich pravosť pomocou UV, MG a IR senzorov, zatiaľ čo pri ostatných menách dokáže kusy spočítať, ale nekontroluje ich pravosť. Oceníte jej jednoduché ovládanie a používanie. Stačí zapnúť počítačku, nechať ju zahriať, vybrať menu a potom vložiť bankovky do vstupnej priehradky. OLYMPIA NC 590 potom automaticky spustí počítanie, ktoré je možné spustiť aj manuálne. Môžete tiež nastaviť jednotlivé snímače a ich citlivosť.

Kľúčové vlastnosti počítačky bankoviek OLYMPIA NC 590

 • Multifunkčná počítačka bankoviek značky OLYMPIA
 • Počíta kúsky, hodnotu triedených a netriedených bankoviek a môže tiež skontrolovať ich pravosť
 • V prípade eurových bankoviek, tureckých lír a švédskych korún počíta ich hodnotu a kusy a kontroluje ich pravosť
 • Pri počítaní amerických dolárov počíta kusy a kontroluje ich pravosť
 • V prípade ostatných mien dokáže spočítať kusy, ale nekontroluje ich pravosť
 • Veľmi jednoduché používanie
 • Možnosť nastavenia jednotlivých senzorov a ich citlivosti
 • Šesť senzorov zaručuje spoľahlivé overovanie pravosti bankoviek
 • OLYMPIA NC 590 umožňuje nastavenie 4 režimov počítania
 • V prípade poškodenej bankovky sa počítanie zastaví
 • Môže počítať 1 až 999 999 bankoviek s hrúbkou 0,075 až 0,15 mm
 • Počíta rýchlosťou až 1 500 bankoviek za minútu
 • Môže vydávať bankovky na vopred nastavený počet kusov
 • OLYMPIA NC 590 je napájaná z bežnej sieťovej zástrčky
 • Vstupná a výstupná priehradka majú kapacitu 300 nových alebo 200 opotrebovaných bankoviek
 • Farebné vyhotovenie: čierno-sivé

Počítačka OLYMPIA kontroluje pravosť bankoviek pomocou 6 senzorov

Počítačka OLYMPIA NC 590 je vybavená 6 senzormi, ktoré zaručujú spoľahlivé overovanie pravosti bankoviek. Senzor UV monitoruje bezpečnostné prvky citlivé na UV žiarenie, senzor MG monitoruje tlač magnetickým atramentom a senzor MT overuje magnetický kód. Senzor DD zisťuje šírku bankoviek, zatiaľ čo infračervený senzor dokáže rozpoznať dvojité, takzvané zlepené bankovky. Technológia, ktorá využíva senzor CIS, skenuje vizuálny vzhľad bankoviek, čím zvyšuje spoľahlivosť detekcie falzifikátov. Počítačka tiež umožňuje vypnúť alebo zapnúť jednotlivé snímače a nastaviť ich citlivosť.

OLYMPIA NC 590 ponúka 4 spôsoby používania

V počítačke OLYMPIA NC 590 môžete nastaviť 4 režimy, a to počítanie, sčítanie, dávkovanie a triedenie. V prípade počítania počíta vložené bankovky a zobrazuje ich počet na displeji. Po vybratí bankoviek z priehradky a vložení nových začne počítať od nuly. Pri sčítaní počíta bankovky, zobrazuje ich počet a po vybratí bankoviek zo zásobníka a vložení nových pokračuje v počítaní ďalej. Dávkovanie naproti tomu umožňuje vydávať bankovky na vopred nastavený počet kusov. Jednoducho nastavte veľkosť dávky v rozmedzí 1 až 999 kusov, vložte bankovky a stroj odpočíta nastavený počet kusov. K dispozícii je aj možnosť nastaviť režim triedenia, v ktorom si počítačka zapamätá prvú bankovku ako referenčnú hodnotu a zastaví sa vždy, keď má niektorá z bankoviek inú hodnotu.

Počítačka OLYMPIA NC 590 počíta rýchlosťou až 1 500 bankoviek za minútu

V prípade, že v priebehu počítania niektorá z vložených bankoviek nevyhovie kontrole, počítanie sa zastaví a na displeji sa zobrazí príslušný kód chyby. Po odstránení poškodenej bankovky stačí stlačiť tlačidlo Reštartu a zariadenie bude pokračovať vo svojej práci. OLYMPIA pritom dokáže počítať 1 až 999 999 bankoviek s hrúbkou 0,075 až 0,15 mm s rýchlosťou počítania 800 alebo 1 000 bankoviek za minútu pre hodnotové počítania a 1 500 bankoviek za minútu pre kusové počítanie. Vstupná a výstupná priehradka majú kapacitu 300 nových alebo 200 opotrebovaných bankoviek. Prístroj je napájaný klasickou sieťovou zástrčkou a oceníte jeho veľmi tichú prevádzku. OLYMPIA NC 590 je vhodná pre banky, zmenárne a prevádzky, kde sa pracuje s hotovosťou.

Rozmery:
27 × 24,8 × 24,5 cm

Hmotnosť:
5,13 kg


Parametre a špecifikácia

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Typ Bankovky
Rýchlosť 1 500 ks/min
Kapacita podávača 300 ks
Funkcie Dávkovanie, Autostop, Počítanie, Sčítavanie, Hodnotové počítanie
Výbava Kontrola UV svetlom, LCD displej, Kontrola MG prvkov, Kontrola MT prvkov, IR kontrola, Kontrola rozmerov, Kontrola CIS

Balenie

Súčasť balenia Sada na servis a údržbu, Napájací kábel

Rozmery a hmotnosť

Šírka 270 mm
Výška 245 mm
Hĺbka 248 mm
Hmotnosť 5,13 kg
Kód:  OLM029a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  947730590

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB07