Oclean
We can deliver Oclean products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 77
Oclean Ultra CleanUC03 W06 6 pcs white
58.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart and Oclean X Ultra S, sonic type, 6 pc(s) in package - 9.72 €/1 pc(s)
Oclean N23-W10 Lite clear 2 pcs
16.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - orthodontic, replacement, for Oclean W10 Lite oral shower, 360° rotatable, pack of 2
Oclean A10 Green
104.49 €
In stock 1 pcs
Electric Flosser - 3 programs, 2 nozzle(s) per pack, 45ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean W10 Pink + 2 nozzles
-13 % off new
79.90 €
New 91.89 €
As good as new - in stock 1 pcs
Electric Flosser - 5 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean Kids pink
49.89 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 80000 movements per minute, 2 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Oclean X Pro 20 White
123.39 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 4 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
Oclean X Lite Set Dark Blue
100.29 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean X Kids Set Pink
87.69 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean Duo Set Kids Blue & Pink + 6 heads and 2 holders
108.39 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 80000 movements per minute, 2 modes, timer, interactive display and 3d mapping, spare heads: 10 pc(s)
Oclean Professional Clean P1C1, white 2 pcs + Professional Clean P1C5, black 2 pcs
33.90 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package - 8.48 €/1 pc(s)
Oclean N11-W10 Orthodontic Nozzles 2pcs
16.29 €
Ordered on request
Nozzle - replacement orthodontic nozzle for the Oclean W10 oral irrigator, 360° rotatable, 2 pcs per pack
Oclean Professional Clean P1C5 B02 2 pcs black
18.39 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air and Oclean Endurance, sonic type, 2 pc(s) in package - 9.20 €/1 pc(s)
Oclean Professional Clean P1C1 W06 6 pcs white
41.49 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air and Oclean Endurance, sonic type, 6 pc(s) in package - 6.92 €/1 pc(s)
Oclean S1 White
39.90 €
Currently Unavailable
Steriliser , effect: sterilisation, cleaning principle UV light, suitable for toothbrush, for: toothbrush, also included timer, white colour, 150×100×80 mm (H×W×D)
Oclean Professional Clean P1C9-X 2 pcs silver
18.29 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 9.15 €/1 pc(s)
Oclean Plaque Control Medium, P1C8-X 2 pcs gold
15.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 7.95 €/1 pc(s)
Oclean B02 2-pack
16.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 8.45 €/1 pc(s)
Oclean BB01 White-Grey
18.39 €
Currently Unavailable
Travel Case - for Oclean X Pro Elite/X Pro/X/Z1/F1 toothbrushes, two slots for brush heads, one slot for electric toothbrush, weight: 122g, dimensions: 212×37mm (in closed case),...
Oclean Whitening PW07 2 pcs blue
15.90 €
Currently Unavailable
Replacement Head - for Oclean F1, Oclean X Pro and Oclean Flow, 2 pc(s) in package - 7.95 €/1 pc(s)
Oclean Plaque Control Brush Head W02
from
13.94 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - from 8.45 €/1 pc(s)
Oclean P1C10
19.90 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 9.95 €/1 pc(s)
Oclean Ultra Clean UC02 2 pcs, black
22.99 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean F1, Oclean W1, Oclean W10, Oclean X Pro, Oclean Z1, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air, Oclean Endurance and Oclean X Ultra S, sonic...