Obnoviť stránku

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Nuki Smart Lock 2.0

239,90 €
199,92 € bez DPH

Nuki Smart Lock 2.0

Inteligentný zámok s automatickým odomykaním

S inteligentným zámkom Nuki Smart Lock 2.0 už nemusíte zdĺhavo hľadať kľúče. Zariadenie komunikuje cez mobilnú aplikáciu Nuki App, ktorá umožní jednoduché odomykanie dverí prostredníctvom mobilného telefónu. Vďaka voliteľnej funkcii Auto Unlock navyše nemusíte vyťahovať telefón z vrecka či kabelky, stačí byť v dosahu zámku a dvere sa automaticky odomknú.


Kľúčové vlastnosti inteligentného zámku Nuki Smart Lock 2.0

  • Inteligentný zámok ovládaný cez mobilnú aplikáciu Nuki App
  • Jednoduchá montáž a jednoduché nastavenie
  • Certifikácia Airbnb a kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit
  • LED svetelný kruh signalizujúci stav elektronického zámku
  • Napájanie batériami typu AA
  • Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0
  • Funguje iba s vložkou, ktorá má prestupovú spojku
  • Kompatibilný so štandardnými gombíkovými a oválnymi cylindrami
Jednoduchá inštalácia

Inteligentný zámok Nuki Smart Lock 2.0 ľahko namontujete na vnútornú stranu dverí cez existujúcu cylindrickú vložku a kľúč. Podľa výšky cylindrickej vložky sa na ňu inteligentný zámok Smart Lock pripevní svorkami alebo nalepí na dvere. Kľúč sa otočí, akonáhle skonfigutrujete svoj Smart Lock s mobilnou aplikáciou Nuki App.


Maximálne zabezpečenie

Nuki Smart Lock 2.0 využíva pokročilé šifrovanie na komunikáciu s inteligentným telefónom a tiež spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy, čo dokladá bezpečnostný certifikát ZILLNER IT SECURITY. Keďže je zámok namontovaný na cylindrickú vložku z vnútornej strany dverí, je vylúčená akákoľvek neoprávnená manipulácia zvonka.


Mobilná aplikácia Nuki App

V mobilnej aplikácii Nuki App môžete vytvárať a spravovať individuálne prístupové práva pre jednotlivých členov domácnosti. Na výber máte trvalé, opakované alebo jednorazové oprávnenie. Na kontrolu zamknutia dverí je zámok vybavený inovatívnym snímačom Nuki, ktorý vás informuje o aktuálnom stave zámku (zamknuté/odomknuté).


Automatické odomykanie a zamykanie

Zámok ľahko odomknete či zamknete prejdením prsta na displeji vášho mobilu či hodiniek. Aktiváciou funkcie Auto Unlock sa inteligentný zámok Nuki Smart Lock automaticky odomkne pri detekcii mobilného telefónu v blízkosti senzora. Pre automatické zamknutie zámku pri odchode z domu je k dispozícii voliteľná funkcia Lock 'n' Go.


4,5
Hodnotilo 16 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
8
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Využitie

Rozšíriteľnosť Otvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa
Napájanie Batériami
Jazyk aplikácie V angličtine

Pripojenie

Pripojenie Bluetooth , ZigBee

Vlastnosti

Špeciálne funkcie zdieľanie prístupu , AirBnb certifikácia , monitoring príchodov a odchodov , možnosť naprogramovania niekoľkých používateľov
Kód:  NUki01
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  220119
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB6