Kapsuly Nespresso L'OR
Kapsuly Nespresso L'OR vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 44
L'OR Pack 70 ks
34,49 €
0,49 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, dark (intenzita 11), ovocné tóny, veľkosť šálky Ristretto a Espresso, materiál kapsuly hliník, 70 kapsúl v balení -...
L'OR Espresso Colombia 40 kapsúl
17,49 €
0,44 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), čokoládová príchuť, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 40 kapsúl v balení -...
L'OR Espresso Ristretto 20 ks hliníkových kapsúl
9,89 €
0,49 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, zmes kávových odrôd, dark (intenzita 11), veľkosť šálky Ristretto, materiál kapsuly hliník, 20 kapsúl v balení - 0,49 €/1 ks
L'OR Espresso Decaffeinato 10 ks hliníkových kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, bez kofeínu, medium (intenzita 6), ovocné a kakaové tóny, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení -...
L'OR Premium MixPack 70 ks
34,90 €
0,50 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, zmes kávových odrôd, dark (intenzita 10), veľkosť šálky Ristretto a Espresso, 70 kapsúl v balení - 0,50 €/1 ks
L'OR Onyx 20 ks hliníkových kapsúl
9,89 €
0,49 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, zmes kávových odrôd, dark (intenzita 12), korenené tóny, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 20 kapsúl v balení -...
L'OR Espresso Origins mix 40 ks kapsúl pre Nespresso®* Original kávovary
17,49 €
0,44 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, veľkosť šálky Ristretto a Espresso, materiál kapsuly hliník, 40 kapsúl v balení - 0,44 €/1 ks
L'OR Profondo 20 ks hliníkových kapsúl
9,89 €
0,49 €/ks
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), korenené tóny, veľkosť šálky Lungo, materiál kapsuly hliník, 20 kapsúl v balení -...
L'OR KARTON 10× Ristretto 10 ks kapsuly
49,69 €
0,50 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, dark (intenzita 12), korenené tóny, veľkosť šálky Ristretto, materiál kapsuly hliník, 100 kapsúl v balení -...
L'OR Colombia 10 ks hliníkových kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), pôvod kávy Kolumbia, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení -...
L'OR Lungo Elegante 10 ks hliníkových kapsúl
5,29 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 6), citrusové tóny, veľkosť šálky Espresso a Lungo, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení -...
L'OR KARTON 10× Colombia 10 ks kapsuly
49,69 €
0,50 €/ks
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), pôvod kávy Kolumbia, veľkosť šálky Espresso a Lungo, materiál kapsuly hliník, 100 kapsúl v...
L´OR Espresso Pumpkin Spice 10 ks kapsúl pre Nespresso®* Original kávovary
3,89 €
0,39 €/ks
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, intenzita medium, korenené tóny, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení - 0,39 €/1 ks
L'OR Espresso Caramel 10 ks kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, blonde (intenzita 5), karamelová príchuť, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení - od 0,53 €/1 ks
L'OR Espresso Hazelnut 10 ks
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, blonde (intenzita 5), veľkosť šálky Espresso, 10 kapsúl v balení - od 0,53 €/1 ks
L'OR Espresso Colombia 20 ks kapsúl
9,89 €
0,49 €/ks
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), pôvod kávy Kolumbia, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 20 kapsúl v balení -...
L'OR India 10 ks hliníkových kapsúl
Zľavnené -34 %
3,49 €
5,29 €
0,35 €/ks
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, dark (intenzita 10), ovocné a korenené tóny, pôvod kávy India, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10...
L'OR Espresso Ristretto 10 ks hliníkových kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, dark (intenzita 11), korenené tóny, veľkosť šálky Ristretto, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení -...
L'OR Essentials MixPack 70 ks
34,49 €
0,49 €/ks
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, zmes kávových odrôd, dark (intenzita 12), veľkosť šálky Ristretto, Espresso a Lungo, 70 kapsúl v balení - 0,49 €/1 ks
L'OR Espresso limitovaná kolekcia chutí
14,89 €
0,53 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, zmes kávových odrôd, dark (intenzita 13), pôvod kávy Guatemala, Kolumbia, India, Indonézia a Papua-Nová Guinea, veľkosť šálky...
L'OR Lungo Profondo 10 ks hliníkových kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, medium (intenzita 8), korenené tóny, veľkosť šálky Lungo, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení -...
L´OR Espresso Coconut Nespresso® Original 10 kapsúl
od
4,72 €
0,53 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, blonde (intenzita 5), ovocné a kvetinové tóny, veľkosť šálky Espresso, materiál kapsuly hliník, 10 kapsúl v balení...
L'OR Espresso Favourites mix 40 ks kapsúl pre Nespresso®* Original kávovary
Zľavnené -9 %
15,90 €
17,49 €
0,40 €/ks
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kávové kapsuly – káva bez sušeného mlieka, 100 % arabica, veľkosť šálky Ristretto, Espresso a Lungo, materiál kapsuly hliník, 40 kapsúl v balení - 0,40 €/1 ks
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kapsle pro kávovary Nespresso
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Nespresso-Kapseln
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Nespresso kompatibilis kapszulák