Obnoviť stránku

MORA VT 547 BX

A
268,90 €
224,08 € bez DPH

MORA VT 547 BX

Vstavaná multifunkčná rúra

Hľadáte novú rúru, ktorá splní všetky vaše požiadavky od efektívnych funkcií až po solídnu cenu? V tom prípade vám ponúkame vstavanú rúru Mora VT 547 BX. Okrem podareného nerezového dizajnu vás zaujme precíznym spracovaním s klenutým tvarom rúry, ktorý pripomína starú kamennú pec. Vďaka tomu zaistí rovnomerné prúdenie horúceho vzduchu okolo pokrmu a jeho dokonalé prepečenie.


Kľúčové vlastnosti rúry Mora VT 547 BX

  • Vstavaná multifunkčná rúra za skvelú cenu
  • Energetická trieda A
  • Veľký vnútorný objem 71 l
  • Zatláčacie gombíky
  • Dotykové ovládanie hodín
  • Špeciálny program čistenia rúry Eco Clean
  • Perfektná úprava povrchu proti odtlačkom prstov
  • Detský bezpečnostný zámok ovládania
  • Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň)
  • Príslušenstvo: 1× pekáč, 1× rošt, 1× plech na pečenie

11 úžasných funkcií

Okrem klasického pečenia rúra ponúka gril s ventilátorom, teplovzdušné pečenie, funkciu rýchleho predohrevu, rozmrazovanie či ohrev tanierov. Teplovzdušné pečenie umožňuje piecť vo viacerých vrstvách naraz aj rôzne pokrmy, bez toho aby dochádzalo k vzájomnému ovplyvneniu chutí a vôní. Všetky programy boli vyvinuté na základe dlhodobých skúseností, aby vám zabezpečili maximálny komfort pri pečení.Zatláčacie gombíky

Gombíky so špeciálnym zatláčacím mechanizmom ponúkajú komfortné ovládanie a elegantný dizajn s čistými líniami. Tento typ ovládania uľahčuje nielen čistenie, ale rovnako je bezpečný pre vaše deti.


Programovateľné hodiny

Súčasťou rúry je tiež digitálna minútka s možnosťou nastavenia času pečenia. Detská poistka umožní dotykové ovládanie dočasne zamknúť, aby nedošlo k zmene nastavenia.


Veľký gril

Vstavaný gril umožní optimálne a rovnomerné rozloženie tepla, čím docielite, že váš pokrm bude chrumkavý zvonku a šťavnatý vnútri. K dispozícii je program na grilovanie s ventilátorom, alebo bez.


Funkcia ECO clean

Pre ľahké a rýchle vyčistenie vnútra rúry stačí naliať pol litra vody do pekáča a zvoliť čistiaci program EcoClean. Po 30 minútach je vnútro rúry vrátane pekáčov a plechov dokonale čisté. Mastnoty či zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia a následne ich stačí jednoducho utrieť handričkou.


Detský zámok

Detský zámok zamedzí nebezpečenstvu úrazu malých zvedavcov. Zámok si navolíte jednoducho pomocou tlačidla na ovládacom paneli. Opätovným stlačením dôjde k jeho deaktivácii.


Teleskopický výsuv

Rúra je vybavená teleskopickými vodiacimi lištami, ktoré sú veľmi praktické pri kontrole, podlievaní či vkladaní a vykladaní pokrmov. Budete tak mať bezpečný a perfektný prehľad o vašich pokrmoch.


Chladné dvierka

Vďaka praktickému trojitému zaskleniu dvierok rúry je zaistená úplne bezpečná manipulácia počas pečenia. Nemusíte sa obávať popálenia a váš pokrm si tak môžete z blízka skontrolovať aj cez uzavreté dvierka.5,0
hodnotilo 5 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn klasický

Objem

Objem 71 l

Rozmery

Výška 60 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 56 cm

Funkcie

Programy rúry Gril, Horný ohrev, Okrúhle vykurovacie teleso, Rozmrazovanie, Spodný ohrev, ventilátor
Príkon 3 300 W
Vysúvanie plechu Teleskopické
Čistenie rúry Čistenie vodou

Výbava

Výbava 3-vrstvové sklo dvierok, časovač, detská poistka, Studené dvere rúry
Sieťový kábel áno

Energetický štítok

Trieda energetickej účinnosti A

Farba

Farba Čierna, Antikoro

Lokalizačná hláška UK

Kód:  MORTR030
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  733633
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
P-DC1-WEB25