MHPower MPU-500-12, UPS, 500 W, pure sine, 12V, MPU-500-12
Specifications
Performance
Efficiency
Power type Off-line
Features
Features LCD display
Dimensions
Width 145 mm
Height 225 mm
Depth 230 mm