Obnoviť stránku

PlayStation Plus 12 mesačné členstvo – SK Digital

56,90 €
47,42 € bez DPH

PlayStation Plus 12 mesačné členstvo – SK Digital


Funkcie služby PlayStation Plus

Uvoľnite silu svojho PS4, PS5 naplno! Pustite sa do hrania v multiplayeri, kupujte najrôznejšie hry s veľkými zľavami v obchode PlayStation Store a využívajte aj ďalšie benefity. Táto nabíjateľná karta vám aktivujte členstvo PlayStation Plus na jeden rok.


PlayStation Plus

PlayStation Plus vám ponúkne exkluzívny obsah

Staňte sa členmi PlayStation Plus a získajte najrôznejšie skiny a kozmetické predmety do svojich obľúbených hier.

PlayStation Plus

Cloudové úložisko

S členstvom PlayStation Plus získate 100 GB cloudové úložisko na uloženie vášho herného postupu, takže môžete na svoje dobrodružstvo nadviazať aj na kamarátovom systéme PlayStation.

PlayStation Plus

Funkcia Share Play

Hrajte najrôznejšie hry pre viac hráčov s priateľmi, alebo odovzdajte kontrolu svojmu kamarátovi, a to aj keď samotnú hru nevlastní.

Vychutnajte si hranie na maximum!

Vydajte sa za dobrodružstvami cez multiplayer. Buďte strojcom úspechu vášho tímu, preskúmajte najskrytejšie kúty vzdialených krajín, porazte nepriateľov a začnite najúžasnejšie výpravy s vašimi spojencami. To všetko a oveľa viac vám umožní služba PS Plus. Dostaňte zo svojej konzoly PS4, PS5 to najlepšie.

Hry zadarmo a úžasné zľavy

Najväčšie herné legendy!

Pozrite sa na PlayStation Store a doplňte svoju zbierku hier o najrôznejšie preslávené tituly so zľavou. Aktuálnu ponuku nájdete na PlayStation Store.

Nájdite si hru, do ktorej sa pustíte

Už veľa legendárnych hier bolo v rámci PlayStation Plus k dispozícii úplne zadarmo. Neváhajte a kúpte si členstvo, s ktorým dostanete prístup k rôznym herným titulom. Každý mesiac na vás budú čakať dve nové hry!

Ušetrite a zabávajte sa

Len pre členov služby PlayStation Plus sú platné exkluzívne zľavy na rôzne hry, doplnkové produkty a ďalšie rozšírenia, ktoré nájdete na PlayStation Store. Tak neváhaj a pridaj sa k PlayStation Plus ešte dnes.


Viac pre členov PlayStation Plus


PlayStation Plus

Klientská zóna PS Plus

Vstúpte do sekcie PlayStation Plus priamo z obrazovky systému vášho systému PS4, PS5. Tam nájdete všetko potrebné – novinky, zľavy, hry mesiaca zadarmo a mnoho ďalšieho.

PlayStation Plus

Cloud na vaše dáta

Exkluzívne pre členov PlayStation Plus je k dispozícii cloudové úložisko, na ktoré si môžete ukladať aktuálny postup vo vašich hrách. Môžete tak kedykoľvek pokračovať tam, kde ste prestali a je jedno, či to je na kamarátovej konzole, alebo na ďalšom PS4, PS5 u vás doma.

4,9
Hodnotilo 43 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
11
používateľských recenzií
0,00 %
nízka reklamovanosť
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Členská karta

Doba členstva 12 mesiacov

Kľúč pre

Kľúč pre SK PS Store

Platforma

Platforma PlayStation 4 , PlayStation 5

Licencia

Licencia Na stiahnutie

Typ

Typ predplatného PS Plus
Kód:  MSXESD104s
Produktové číslo:  MSXESD104s
P-DC1-WEB11