Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Bezstarostný servis HP

0,04 €
0,03 € bez DPH

Bezstarostný servis HP

Bezstarostný servis HP

Pokazilo sa vaše zariadenie značky HP? V tom prípade môžete priamo kontaktovať zákaznícke centrum spoločnosti HP na linke +420 239 016 398 ak voláte z ČR, prípadne +421 2 6862 2071 pri volaní zo Slovenska. Dostupnosť kontaktného centra je od pondelka do piatku 8:30 - 17:00 (okrem štátnych sviatkov).

On-line technická podpora

Kontaktné centrum je plné IT špecialistov, ktorí vám vzdialene pomôžu celý rad problémov odstrániť. Napriek tomu však existujú technické závady vyžadujúce zásah skúseného technika priamo v servisnom centre. Operátor zákazníckej linky vám ochotne pomôže vybrať vhodné servisné stredisko a odporučí spôsob dopravy rozbitého zariadenia.
Alebo môžete rovno využiť najbližšieho autorizovaného servisného partnera na opravy HP zariadení, ktorého nájdete na webových stránkach pre CZ a pre SK.Reklamované zariadenie dopravíme zdarma do servisu i späť

Ak sa rozhodnete pre službu vyzdvihnutia a doručenia opravenej jednotky priamo k vám domov, pracovník servisného strediska s vami dohodne očakávaný termín vyzdvihnutia zariadenia.


Čo všetko si pripraviť na reklamáciu?

  • Sériové číslo výrobku P/N (ide o šesťmiestne číslo na štítku vášho zariadenia)
  • Výrobné číslo výrobku S/N (desaťmiestne označenie výrobku, opäť nájdete na štítku, prípadne na faktúre)
  • Doklad o nákupe zariadenia


4,5
hodnotilo 21 zákazníkov
10 000+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Kód:  BEZE05000
Produktové číslo:  BEZE05000
P-DC1-WEB26