Zubné kefky SIGNAL
Zubné kefky SIGNAL vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 22
Signal detská zubná kefka (2 – 6 rokov) mäkká 3 ks
Cenová bomba
3,69 €
Ušetríte 0,50 €
1,23 €/kefka
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – pre deti, s mäkkými štetinkami
Signal White System zubná kefka stredne tvrdá
4,39 €
4,39 €/kefka
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – medium, nylonové štetiny, plastová, výber konkrétnej farby nie je možný, závisí od aktuálnej skladovej zásoby
SIGNAL White Now zubná kefka Detox Extra soft
3,59 €
3,59 €/kefka
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – extra soft, nylonové štetiny, plastová, čierna a zelená farba
SIGNAL Kids zubná kefka mäkká pre deti (mix farieb)
2,69 €
2,69 €/kefka
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – detská, ultra soft, nylonové štetiny, plastová, ergonomický tvar, vhodná od narodenia, modrá, zelená, červená, žltá, ružová a fialová farba
SIGNAL zubná kefka mäkká s aktívnym uhlím
3,49 €
3,49 €/kefka
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – soft, nylonové štetiny, plastová, vhodná od 4 rokov, biela a čierna farba
SIGNAL Antiplaque zubná kefka stredne tvrdá 2 ks
2,39 €
1,20 €/kefka
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – medium, nylonové štetiny, plastová, 2 kefky v balení, biela, modrá a zelená farba
SIGNAL Integral Protection mäkká 4 ks
4,29 €
1,07 €/kefka
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – klasická, soft, nylonové štetiny, plastová, 4 kefky v balení, vhodná od 3 rokov
SIGNAL White Now 75 ml
Cenová bomba
3,89 €
Ušetríte 0,60 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni sklovinu, s fluoridom, objem 75 ml - 51,87 €/1 l
SIGNAL White Now Super Pure 75 ml
Cenová bomba
3,89 €
Ušetríte 0,60 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni sklovinu, s fluoridom, objem 75 ml - 51,87 €/1 l
SIGNAL Microgranules 75 ml
3,19 €
Na sklade > 50 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – chráni pred zubným kazom, s fluoridom, objem 75 ml - 42,53 €/1 l
SIGNAL Family Care Daily white 125 ml
2,69 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni pred zubným kazom, objem 125 ml - 21,52 €/1 l
SIGNAL Family Care Cavity protection 125 ml
Zľavnené -14 %
2,29 €
2,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – chráni pred zubným kazom, mentolová príchuť, objem 125 ml - 18,32 €/1 l
SIGNAL Inregral 8 Coco 75 ml
Cenová bomba
2,29 €
Ušetríte 1,10 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – chráni pred zubným kazom, s fluoridom, objem 75 ml - 30,53 €/1 l
SIGNAL Kids Junior Mint 75 ml
Cenová bomba
2,29 €
Ušetríte 1,10 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – detská, chráni pred zubným kazom, ovocná príchuť, objem 75 ml - 30,53 €/1 l
SIGNAL Kids Fruity 75 ml
Cenová bomba
2,29 €
Ušetríte 1,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – detská, chráni pred zubným kazom, s fluoridom, ovocná príchuť, objem 75 ml - 30,53 €/1 l
SIGNAL Family Care Herbal Fresh, 75 ml
2,99 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – chráni pred zubným kazom, chráni sklovinu, objem 75 ml - 39,87 €/1 l
SIGNAL White System Aktívne uhlie 75 ml
Cenová bomba
2,29 €
Ušetríte 0,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, s aktívnym uhlím, objem 75 ml - 30,53 €/1 l
SIGNAL White Now 3in1 White Boost 75 ml
5,29 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, s aktívnym uhlím, s fluoridom, objem 75 ml - 70,53 €/1 l
SIGNAL White Now 3in1 Fresh Kiss 75 ml
5,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni pred zubným kazom, s fluoridom, objem 75 ml - 70,53 €/1 l
SIGNAL White Now 3in1 Hello Glow 75 ml
5,29 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni pred zubným kazom, s fluoridom, objem 75 ml - 70,53 €/1 l
SIGNAL White Now 3in1 Forever Young 75 ml
4,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni sklovinu, s fluoridom, objem 75 ml - 66,53 €/1 l
SIGNAL White Now 3in1 Original 75 ml
5,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná pasta – bieliaca, chráni pred zubným kazom, chráni sklovinu, s fluoridom, objem 75 ml - 70,53 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zubní kartáčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fogkefék