XXL Packs
XXL Packs – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 899
Sponsored
ARIEL Sensitive 4,5 l (100 washes)
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml...
Sponsored
ARIEL Mountain Spring 4,5 l (100 washes)
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml - 0.25 €/pcs - from 5.53 €/1 l
Sponsored
PERSIL Discs Colour 70pcs
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 70 pc(s) in package - 0.36 €/1 pc(s)
Our brand
AlzaEco white vinegar 10% 5 l
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - 10% white vinegar, strong cleaning and disinfecting properties, use by mixing in a 1:4 ratio with water, makes ironing easier and protects the softness...
LOVELA Baby Starter Kit
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toiletry Set contains: LOVELA Baby liquid detergent for coloured clothes 4,5 l (50 washes), LOVELA Baby hypoallergenic fabric softener 2 l (33 washes), LOVELA Baby stain remover 1
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
Amazing Deal
6.99 €
Save 2 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.17 €/1 pc(s)
DUREX Classic 3×24 pcs
41.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 0.58 €/1 pc(s)
DUREX Feel Thin 24 pcs
Amazing Deal
17.90 €
Save 2.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 0.75 €/1 pc(s)
DUREX Sensual No Latex 20 pcs
Great price
22.90 €
Save 1.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.15 €/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 6× 50g
Amazing Deal
6.89 €
Save 2.10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.15 €/1 pc(s)
ARIEL Sensitive 2×4.5 l (200 washes)
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 200 wash cycles, volume 9000 ml...
ARIEL+ Fresh Air 5,5 kg (100 washes)
26.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of...
ARIEL Mountain Spring 2×4,5 l (200 washes)
43.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 200 wash cycles, volume 9000 ml - 0.22 €/pcs - from 4.88 €/1 l
PERWOLL Renew Sport 3 l (60 washes)
Great price
13.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - for sports, suitable for colour, white and black clothing, protects against shape loss, for regular washing, preserves colour intensity, 60 wash cycles, for synthetic...
ARIEL Mountain Spring 140 pcs
45.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 140 pc(s) in package - 0.33 €/1 pc(s)
HARMONY XXL Family Pack (24 pcs)
7.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.32 €/roll
PERWOLL Renew Black 4 l (80 washes)
17.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for black clothing, for regular washing, preserves colour intensity, 80 wash cycles, volume 4000 ml - 0.22 €/pcs - from 4.35 €/1 l
LINTEO Satin white (40 pcs)
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.27 €/role - from 0 €/1 sheet
LENOR Spring Awakening 2×1,239 l (118 washes)
Great price
8.39 €
Save 0.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier, preserves fabric softness, softens laundry and for routine maintenance, fresh fragrance, 118 Washes washes, volume of...
DUREX Feel Thin 3×24 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 0.69 €/1 pc(s)
DUREX Sensual No Latex 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
PERSIL colour Box 4.95 kg (90 washes)
Great price
21.70 €
Save 1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, from Poland, number of washes: 90 Washes, 4950 g...
HARMASAN (20 pcs)
15.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 0.80 €/roll - from 0 €/1 sheet
PERSIL Expert Freshness by Silan Box 4,95 kg (90 washes)
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, from Poland, number of washes: 90 Washes, 4950 g -...
In the category XXL Packs on Alza.sk, we currently have a total of 899 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
XXL balení
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
XXL kiszerelés