Sypané bylinné čaje Basilur
Sypané bylinné čaje Basilur vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 107
BASILUR Island of Tea Ceylon Green 100 g, papier
5,59 €
55,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnosť 100 g - 55,90 €/1 kg
BASILUR Fruit Strawberry & Raspberry papier 100 g
7,39 €
73,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – ovocný, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie jablko, jahoda, papája a čerešňa - 0,62 €/ks - od 73,90 €/1 kg
BASILUR Island of Tea Gold OP1 100 g, papier
5,59 €
55,90 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnosť 100 g - 55,90 €/1 kg
BASILUR Bouquet Jasmin 100 g, papier
5,59 €
55,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie jazmín - 55,90 €/1 kg
BASILUR Festive Tea Magical Moments 75 g, plech
11,79 €
157,20 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie brusnica a nevädza - 157,20 €/1 kg
BASILUR Bouquet Cream Fantasy papier 100 g
5,59 €
55,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie papája a amarant - 0,47 €/ks - od 55,90 €/1 kg
BASILUR White Tea Peach Rose papier 100 g
6,99 €
69,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie nechtík lekársky, ruža a marhuľa - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
BASILUR White Tea Mango Orange papier 100 g
6,99 €
69,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie nevädza, pomaranč a mango - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
BASILUR Floral Harmony Lavender Berry papier 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie levanduľa a ríbezľa - 1,23 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR White Tea Forest Fruit papier 100 g
6,99 €
69,90 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie ríbezľa a amarant - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
BASILUR White Tea Strawberry Vanilla papier 100 g
6,99 €
69,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie jahoda, jazmín a ruža - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
BASILUR Specialty English Breakfast papier 100 g
6,49 €
64,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnosť 100 g - 0,54 €/ks - od 64,90 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Secret Bloom plech 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie levanduľa a nechtík lekársky - 0,15 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR Vintage Christmas Tree 85 g, papier
6,09 €
71,65 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 85 g, zloženie nevädza, jablko, mučenka a mango - 71,65 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Sweet Treats plech 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie jahoda a ruža - 0,15 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR Winter Night´s Dream North Lights 100 g, plech
12,69 €
126,90 €/kg
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g, zloženie jahoda a ruža - 126,90 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Petal Harmony plech 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie bazový kvet a pomaranč - 0,15 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR Floral Harmony Cherry Blossoms papier 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, jednodruhový, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie ruža - 1,23 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR White Tea Strawberry Vanilla prebal 20× 1,5 g
5,19 €
173 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – biely, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 30 g, zloženie jahoda a vanilka - 0,43 €/ks - od 173 €/1 kg
BASILUR Serene Blooms Floral Dreams plech 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie jazmín a ruža - 0,15 €/ks - od 98,53 €/1 kg
Basilur Infinite Moments Winter Stars 75 g papier
5,19 €
69,20 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie nevädza a ananás - 69,20 €/1 kg
BASILUR Floral Harmony Velvet Peach papier 75 g
7,39 €
98,53 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 75 g, zloženie pomaranč a marhuľa - 1,23 €/ks - od 98,53 €/1 kg
BASILUR Sweet Orchard Orange & Orange Blossom papier 75g
7,39 €
90,12 €/kg
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – čierny, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 82 g, zloženie pomaranč - 1,23 €/ks - od 90,12 €/1 kg
BASILUR Chinese Milk Oolong papier 100 g
6,99 €
69,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čaj – zelený, sypaný, čajová zmes, srílanský, hmotnosť 100 g - 0,58 €/ks - od 69,90 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sypané bylinné čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szálas gyógyteák