Obnoviť stránku
Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

SANYTOL dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450 g

-15%
6,62 €
6,19 €
5,16 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 6,19 €/ks
Pri kúpe 2 a viac ks 5,60 €/ks

SANYTOL dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450 g

Firma Sanytol sa na trhu prezentuje heslom Dezinfekcia novej generácie. V tomto prípade uvádza na trh dezinfekčný odstraňovač škvŕn, ktorý ničí 99,9 % mikróbov a účinne odstraňuje zaschnuté škvrny už pri teplote 20 °C. Ďalej firma uvádza, že je šetrný k textíliám aj farbám, a teda je vhodný na bielu aj farebnú bielizeň. Neobsahuje škodlivý chlór a čistí vďaka dnes už dobre prebádanému enzymatickému systému. Ďalej je garantovaný antibakteriálny, fungicídny a virucidný účinok a všetko overili a skontrolovali autorizované laboratóriá. Môžete mu teda bez obáv zveriť svoju bielizeň, vrátane tej dojčenskej. V prípade pochybností o trvanlivosti farieb alebo jemných tkanín radšej najprv vykonajte skúšku ponorením skrytého miesta tkaniny do teplej vody s polovičnou dávkou Sanytolu. Ako pri všetkých dezinfekciách na záver obvyklé varovanie: tento prostriedok nesmie prísť do kontaktu s deťmi, pozor tiež na oči a jeho zvyšky a obaly zneškodnite v zbernom mieste na nebezpečné odpady.
Zloženie:
15 - 30 % bieliace činidlá na báze kyslíka, enzýmy, parfum,  Biocídne účinné látky (TP2), Citric acid, Sodiumperoxocarbonate, Sodium carbonate

 

 
4,8
hodnotilo 28 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť

Hmotnosť 0,45 kg

Typ odstraňovača škvŕn

Typ odstraňovača škvŕn na bielu bielizeň, na farebnú bielizeň
Kód:  ODS011
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  3045206382007
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB15