Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

SANYTOL Dezinfekcia jednorazové čistiace obrúsky antialergénne 48 ks

3,89 €
3,24 € bez DPH

SANYTOL Dezinfekcia jednorazové čistiace obrúsky antialergénne 48 ks

Sanytol antialergénne utierky čistia a dezinfikujú plochy. Efektívne pôsobia proti baktériám, hubám, plesniam aj vírusom. Navyše dokážu s 98 % účinnosťou neutralizovať alergény roztočov, mačiek a peľov. Čistiace obrúsky Sanytol Dezinfekcia neobsahujú chlór ani farbivá. Sú dermatologicky testované a ľahko biologicky rozložiteľné. Ich jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny a zanecháva sviežu vôňu čistoty. Použitie je jednoduché a rýchle.

Kľúčové vlastnosti jednorazových čistiacich obrúskov Sanytol Dezinfekcia

  • Odstraňujú 99,9 % baktérií, plesne a vírusov
  • Neutralizujú 98 % alergénov z roztočov, mačiek a peľov
  • Účinné tiež proti Sallmonele a Listérii
  • Čistiace obrúsky Sanytol Dezinfekcia neobsahujú chlór ani farbivá
  • Dermatologicky testované a biologicky rozložiteľné
  • 100 % viskóza

Trojaký účinok jednorazových čistiacich obrúskov Sanytol Dezinfekcia

Baktericídny podľa normy EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Influeza A (H1N1) a na vírus Herpes simplex a podľa normy EN 14476 (5 min). Odstraňujú okrem iného: Escherichia coli, Herpes simplex vírus, Staphylococcus aureus, Virus de la grippe H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Použitie:
Pri použití na povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, malými deťmi, hračkami a domácimi miláčikmi je vhodné nechať pôsobiť počas 15 minút a potom opláchnuť pitnou vodou. Pred použitím si prečítajte priložené pokyny. Biocídny výrobok používajte bezpečne.

Bezpečnostné opatrenia:
Škodlivé pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Nepožívať. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné stredisko, tel.: 224 919 293 alebo 224 915 402

Zloženie:
Biocídna účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5 000 mg/kg, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % katiónových povrchovo aktívnych látok, dezinfekčné prostriedky, parfumy

4,5
hodnotilo 6 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu všetky typy povrchu
Kód:  CIS327
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  3045206313605
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB5