Dishwasher Powders
Dishwasher Powders – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 5
FINISH PowerPowder powder lemon 1,2 kg
Amazing Deal
6.09 €
Save 8.40 €
5.08 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent for everyday dishwashing cleanliness - 5.08 €/1 kg
MIELE PowerDisk All-in-1, set of 6
63.90 €
159.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent 6-pack refill, dishwasher detergent for dishwashers with AutoDos, exclusive powder-granule formula with active oxygen for thorough cleaning, automatic...
DEER Dishwasher Powder 1.5kg (75 Doses)
9.59 €
6.39 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent - effectively removes grease and dirt - 0.13 €/washing - from 6.39 €/1 kg
SONETT Dishwasher Powder 1.5kg
Discounted -7 %
11.90 €
12.90 €
7.93 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent - washes away even greasy stains and dried food - 7.93 €/1 kg
Miele Dishwasher Detergent
21.90 €
15.37 €/kg
Currently Unavailable
Dishwasher Detergent - removes even extremely resistant dried-on food - 15.37 €/1 kg
In the category Dishwasher Powders on Alza.sk, we currently have a total of 5 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Prášky do myčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Mosogatógép porok