Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Philips AVENT SCD841/26

170,90 €
142,42 € bez DPH

Philips AVENT SCD841/26

Doprajte vášmu potomkovi maximálne bezpečie v detskej postieľke. Philips AVENT SCD841/26 je detská pestúnka, ktorá zaistí ako prenos zvuku, tak aj obrazu. Prenos jasne čistého zvuku je obstaraný digitálne a dosiahne až do 300 m. Táto detská pestúnka je vybavená hneď niekoľkými kanálmi a od analógových pestúnok sa líši vysielaním na vyšších frekvenciách, hodí sa teda skôr do oblastí, kde je zvýšené riziko rušenia signálu. Ak by ste však náhodou boli mimo signálu, pestúnka vás varuje prostredníctvom počuteľného znamenia. Zdrojom pre hlavnú, rodičovskú jednotku je sieť (230 v) a batéria. Detskej jednotke slúži ako napájanie sieť (230 v). Vašu pozornosť určite upúta tiež pekný dizajn, pestúnka tak rýchlo zapadne aj do vybavenia vášho domova.

Zaujímavé prednosti baby pestúnky Philips AVENT SCD841/26

  • Kvalitná video pestúnka pre dokonalú kontrolu bábätka
  • Digitálny prenos zvuku
  • Dosah pokrytia je až 300 m
  • Zdroj rodičovskej časti detskej pestúnky: Sieť (230 V) a batéria
  • Napájanie jednotky, ktorá bude pri bábätku: Sieť (230 V)
  • Vydarený dizajn detskej pestúnky

Ďalšie funkcie, ktoré ponúka detská pestúnka Philips AVENT

Vďaka moderným technológiám už nie sú pestúnky len na jednoduché monitorovanie hluku. Prístroj má zabudovaný aj režim nočného videnia, vďaka ktorému dieťatko môžete kontrolovať, aj keď je v izbe zhasnuté. Prístroju nesmie chýbať ani režim obojstranného prenosu. Ak tak dieťa začne byť mrzuté a plače, ponúka sa tak možnosť uspať ho prostredníctvom vášho hlasu. Ak vás ruší veľký hluk z okolia, stačí prístroj zosilniť. Funkcia uspávania premení túto pestúnku na všestranného pomocníka. Monitor teda nielen kontroluje, či bábätko spí, ale vďaka melódiám tiež ukolíše k pokojnému spánku.

Parametre a špecifikácia

Batéria

Typ batérií Li-ion dobíjacia
Počet batérií 1 ks

Prenos zvuku

Prenos zvuku Digitálne

Typ

Typ pestúnky S prenosom obrazu (video)

Vlastnosti

Dosah 300 m
Napájanie rodičovskej jednotky Sieť (230 V), batéria
Napájanie detskej jednotky Sieť (230 V)

Funkcie

Funkcie s displejom, Senzor teploty, Obojstranný prenos, Regulácia hlasitosti, Signalizácia mimo dosahu, Indikácia slabej batérie, Eco režim, Vox funkcia, nočné videnie, Uspávací režim (uspávanky, rozprávky alebo projekcia)
Kód:  BABY8659
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8710103896784
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21