Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Philips AVENT cumlík na fľašu Classic - 4 otvory

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
7 €
5,83 € bez DPH

Philips AVENT cumlík na fľašu Classic - 4 otvory

Ako každý rodič, aj vy iste chcete pre vaše dieťa to najlepšie. Potom je veľmi pravdepodobné, že máte doma obľúbenú fľašu Philips Avent Classic. Budete k nej však občas potrebovať náhradné cumlíky. Toto balenie obsahuje hneď dva originálne silikónové cumlíky so štyrmi otvormi.

Kľúčové vlastnosti

  • Inovovaný antikolikový systém s pokrokovým ventilom
  • Extrémna mäkkosť a pružnosť
  • Dizajn v tvare prsníka
  • 2 ks v balení

Ako od mamičky

Tieto cumlíky zaisťujú prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíku v tvare prsníka. Vďaka tomu poskytujú bábätku pohodlné a veľmi uspokojivé kŕmenie. Jedinečný komfortný dizajn v tvare okvetného lístka zaručuje extrémnu mäkkosť a pružnosť cumlíka.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. Vďaka tomu je s Aventom ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Kŕmenie bez koliky

Cumlík disponuje patentovaným okrajom, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík vďaka tomu umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez toho, aby prehĺtalo vzduch. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nadúvaním. Tieto cumlíky zabraňujú vzniku koliky a dieťa je po jedle šťastnejšie, veselšie a lepšie spinká.

 

Parametre a špecifikácia

Prietok cumlíka

Prietok cumlíka Rýchly

Typ

Typ Antikolikový

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 6 mesiacov

Vhodný pre

Vhodný pre Mlieko

Materiál

Materiál Silikón

Počet ks v balení

Počet ks v balení 2 ks
Kód:  AVE004
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8710103580959
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26