Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

PAMPERS Premium Care veľ. 4 Maxi (168 ks) – mesačné balenie

-17%
46,99 €
38,90 €
32,42 € bez DPH

PAMPERS Premium Care veľ. 4 Maxi (168 ks) – mesačné balenie

PAMPERS Premium Care veľ. 4

Pokožka vášho dieťaťa bude cítiť len lásku od prvého dotyku s plienkami Pampers Premium Care, našou najlepšou ochranou pokožky. Hodvábne hebké a okamžite suché. Pampers plienky boli špeciálne navrhnuté pre pokožku vášho novorodenca, s hodvábne hebkou povrchovou vrstvou a 3 absorbčnými kanálikmi, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha. Aby mohla pokožka dýchať, sú detské plienky vyrobené z priedušných materiálov, ktoré prepúšťajú čerstvý vzduch dovnútra a vlhký vzduch von. Plienka pre deti má tiež indikátor vlhkosti, ktorý zmení farbu vždy, keď je potrebné plenu vymeniť. Tvar prispôsobený pupku dieťatka je zase špeciálne navrhnutý pre ochranu citlivého bruška dieťaťa.

Pampers Premium


3 absorpčné kanáliky


Udržujte vaše dieťa v suchu vďaka našim jedinečným absorpčným kanálikom, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha.
Pampers Premium

Povrchová vrstva pre absorpciu tekutej stolice

Je dôležité, aby Pampers plienka odvádzala tekutú stolicu od pokožky novorodenca. Vďaka povrchovej vrstve pre absorpciu tekutej stolice môže byť vaše dieťa veselé a v pohodlí.

Pampers Premium

100 % ochrana od značky Pampers

Nemali by ste byť nútení robiť kompromisy. Plienky Pampers Premium Care ponúkajú 5-hviezdičkovú ochranu proti pretečeniu a indikátor vlhkosti pre väčšiu istotu.

Detailná
špecifikácia

  • 3 absorpčné kanáliky: udržujte vaše dieťa v suchu vďaka našim jedinečným absorpčným kanálikom, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha.
  • Priedušné materiály: naše priedušné materiály umožňujú cirkuláciu vzduchu a pomáhajú udržiavať pokožku vášho dieťaťa sviežu.
  • Indikátor vlhkosti: upozorní vás, keď bude vaše dieťa potrebovať vymeniť plienku. Nemusíte sa tak hrať na hádanie, a vaše dieťa môže byť veselé a v pohodlí.
  • Povrchová vrstva pre absorpciu tekutej stolice: je dôležité, aby pamperska odvádzala tekutú stolicu od pokožky novorodenca

4,9
hodnotilo 400 zákazníkov
20 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Veľkosť

Veľkosť 4

Hmotnosť dieťaťa

Minimálna hmotnosť dieťaťa 9 kg
Maximálna hmotnosť dieťaťa 14 kg

Podľa série

Podľa série Pampers Premium Care

Vlastnosti

Vlastnosti Indikátor vlhkosti

Počet kusov

Počet kusov 168 ks

Typ

Typ Klasické
Kód:  PLN153
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8001090379511
Odkazy: Stránky výrobcu
WEB1