Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

PAMPERS Premium Care veľ. 2 Mini (240 ks) – mesačné balenie

Akciová cena
34,90 €
29,08 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

PAMPERS Premium Care veľ. 2 Mini (240 ks) – mesačné balenie

PAMPERS Premium Care veľ. 2

Pokožka vášho dieťaťa bude cítiť len lásku od prvého dotyku s detskými plienkami Pampers Premium Care, našou najlepšou ochranou pokožky. Hodvábne hebké a okamžite suché. Plienky pre deti boli špeciálne navrhnuté pre pokožku vášho novorodenca, s hodvábne hebkou povrchovou vrstvou a 3 absorbčnými kanálikmi, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha. Aby mohla pokožka dýchať, sú detské plienky vyrobené z priedušných materiálov, ktoré prepúšťajú čerstvý vzduch dovnútra a vlhký vzduch von. Pamperska má tiež indikátor vlhkosti, ktorý zmení farbu vždy, keď je potrebné plienku vymeniť. Tvar prispôsobený pupku dieťatka je zase špeciálne navrhnutý na ochranu citlivého bruška dieťaťa.

Pampers Premium

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!


3 absorpčné kanáliky


Udržujte vaše dieťa v suchu vďaka našim jedinečným absorpčným kanálikom, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha.
Pampers Premium

Povrchová vrstva pre absorpciu tekutej stolice

Je dôležité, aby detská plienka odvádzala tekutú stolicu od pokožky novorodenca. Vďaka povrchovej vrstve pre absorpciu tekutej stolice môže byť vaše dieťa veselé a v pohodlí.

Pampers Premium

100 % ochrana od značky Pampers

Nemali by ste byť nútení robiť kompromisy. Plienky Pampers Premium Care ponúkajú 5-hviezdičkovú ochranu proti pretečeniu a indikátor vlhkosti pre väčšiu istotu.

Detailná
špecifikácia

  • 3 absorpčné kanáliky: udržujte vaše dieťa v suchu vďaka našim jedinečným absorpčným kanálikom, ktoré rýchlo absorbujú vlhkosť pre okamžitý pocit sucha.
  • Priedušné materiály: naše priedušné materiály umožňujú cirkuláciu vzduchu a pomáhajú udržiavať pokožku vášho dieťaťa sviežu.
  • Indikátor vlhkosti: upozorní vás, keď bude vaše dieťa potrebovať vymeniť plienku Pampers. Nemusíte sa tak hrať na hádanie, a vaše dieťa môže byť veselé a v pohodlí.
  • Povrchová vrstva pre absorpciu tekutej stolice: je dôležité, aby plena odvádzala tekutú stolicu od pokožky novorodenca

Parametre a špecifikácia

Veľkosť

Veľkosť 2

Hmotnosť dieťaťa

Minimálna hmotnosť dieťaťa 4 kg
Maximálna hmotnosť dieťaťa 8 kg

Podľa série

Podľa série Pampers Premium Care

Vlastnosti

Vlastnosti Indikátor vlhkosti

Počet kusov

Počet kusov 240 ks

Typ

Typ Klasické

Kategória

Kategória Pre bábätká
Kód:  PLN151
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8001090379474
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21