Hair Masks MATRIX
Hair Masks MATRIX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 4
MATRIX Food For Soft 500 ml
31.90 €
6.38 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for dry hair, 500ml volume, effect: hydration, nutrition and gloss - 6.38 €/100 ml
MATRIX Instacure Build-A-Bond 250 ml
17.90 €
7.16 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for damaged and fine and thinning hair, 250ml volume, effect: regeneration and strengthening - 7.16 €/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream 280 ml
19.69 €
7.03 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for wavy and curly hair, 280ml volume, effect: hydration and nutrition - 7.03 €/100 ml
MATRIX Mega Sleek Smoothie Supreme Mask 500 ml
Great price
27.90 €
5.58 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and frizzy and unruly, 500ml volume, effect: softness and smoothing - 5.58 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Masky na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajmaszkok