Hair Masks KÉRASTASE
Hair Masks KÉRASTASE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 21
KÉRASTASE Genesis Reconstituting Mask, 200ml
47.90 €
23.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for fine and thinning hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and strengthening - 23.95 €/100 ml
KÉRASTASE Soleil Maque Apres-Soleil, 200ml
Great price
58.90 €
Save 4.05 €
29.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 29.45 €/100 ml
KÉRASTASE Résistance Force Architect Masque 200ml
41.90 €
20.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 200ml volume, effect: regeneration - 20.95 €/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Masque Intense 200 ml
Discounted -6 %
41.90 €
44.90 €
20.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for dry hair, 200ml volume, effect: hydration - 20.95 €/100 ml
KÉRASTASE Blond Absolu Ultra-Violet Mask, 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for blond hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration, gloss and easy combing - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Resistance Masque Thérapiste 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 200ml volume, effect: regeneration and gloss - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Masque Creme Hydra-Glaze 200 ml
Discounted -5 %
47.90 €
50.90 €
23.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss, softness, easy combing and smoothing - 23.95 €/100 ml
KÉRASTASE Blond Absolu Maque Extreme 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for coloured Hair and blond hair, 200ml volume, effect: hydration, regeneration, strengthening, gloss and easy combing - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Masquintense Riche 200 ml
41.90 €
20.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types and dry, 200ml volume, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss - 20.95 €/100 ml
KÉRASTASE Chronologiste Masque Intense Régénérant 75 ml
Discounted -8 %
22.90 €
24.90 €
30.53 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 75ml volume, effect: hydration, regeneration, easy combing and volume - 30.53 €/100 ml
KÉRASTASE Densifique Masque Densité 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for fine and thinning hair, 200ml volume, effect: regeneration and strengthening - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Première Masque Filler Réparateur 200 ml
50.90 €
25.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 200ml volume, effect: regeneration - 25.45 €/100 ml
KÉRASTASE Discipline Maskeratine 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: easy combing and smoothing - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Specifique Masque Rehydratant 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, dry, aging and greying and fine and thinning, 200ml volume, effect: regeneration, gloss, softness and easy combing -...
KÉRASTASE Resistance Extentionist Mask, 200ml
Discounted -4 %
44.90 €
46.90 €
22.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 200ml volume, effect: regeneration and gloss - 22.45 €/100 ml
KÉRASTASE Specifique Masque Hydra-Apaisant 200ml
50.90 €
10.18 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 500ml volume, effect: hydration, nutrition and softness - 10.18 €/100 ml
KÉRASTASE Symbiose Masque Revitalisant Essentiel 200 ml
54.90 €
27.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for greasy hair hair, 200ml volume, effect: regeneration - 27.45 €/100 ml
KÉRASTASE Chronologiste Masque Intense Régénérant 200 ml
51.90 €
25.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: hydration, regeneration, strengthening and volume - 25.95 €/100 ml
Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Nourishing Mask for Curly and Frizzy Hair
50.90 €
25.45 €/100 ml
Currently Unavailable
Hair Mask for women, conditioner, for wavy and curly hair, 200ml volume, effect: hydration and nutrition - 25.45 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Masky na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajmaszkok