Blushes COLLISTAR
Blushes COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 8
COLLISTAR Twist Glowy Blush 03 5 g
Discounted -34 %
23.90 €
36.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 478 €/100 g
COLLISTAR Twist Glowy Blush 04 5 g
Discounted -37 %
22.90 €
36.69 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 458 €/100 g
COLLISTAR Twist Glowy Blush 02 5 g
Discounted -37 %
22.90 €
36.69 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 458 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 03 Terracotta 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 08 Henne 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 04 Confetto 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g