Obnoviť stránku

Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ (800 g)

Akciová cena
20,90 €
17,42 € bez DPH

Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ (800 g)

Superprémiové plnotučné mlieko

z oblasti panenskej prírody anglického národného parku Lake District

Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+

3
12 – 36
mesiacov

Prečo zvoliť BIO mlieko Kendamil?

100 % BIO/ORGANIC
Z BIO/ORGANIC plnotučného mlieka
Bez palmového oleja, rybieho tuku a GMO
Prirodzená vôňa mlieka a lahodná chuť
S minimom alergénov
Poskytuje 13 základných vitamínov
Poskytuje rad vitamínov B
Obsahuje cholín pre správny vývoj mozgu dieťaťa
Poskytuje 12 najdôležitejších minerálov
Obsahuje biotín, tiež známy ako vitamín H, ktorý je nevyhnutný pre ľudské zdravie, rast a vývoj bábätka
Pridané prebiotiká GOS, ktoré stimulujú črevnú mikroflóru a imunitu bábätka
Poskytuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v plnotučnom mlieku
Park Lake District je známy svojou panenskou prírodou a nekonečnými jazerami. Uprostred tejto prírody žijú na pastvinách kravy, ktoré produkujú to najlepšie plnotučné mlieko, ktoré dodáva mlieku Kendamil tak nezameniteľnú chuť, potrebné vitamíny a živiny. Mlieko Kendamil poskytuje novorodencom všetky nutričné výhody kravského mlieka, prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika a bielkovín a zároveň obsahuje 22 prospešnýchaminokyselín potrebných pre zdravý organizmus. Kendamil obsahuje aj esenciálne vitamíny a minerály rovnako ako probiotické GOS a esenciálne mastné kyseliny Omega 3 a 6.

Najprísnejšie nariadenie organizácie Red Tractor

Všetky organické farmy musia spĺňať najprísnejšie nariadenia organizácie Red Tractor, ktorá dohliada na živočíšnu výrobu a pestovanie surovín. Organické plnotučné dojčenské mlieko = menej rastlinného oleja, ktorý je častou príčinou poruchy trávenia a zápchy u bábätiek. Vyhýba sa procesu výroby sušeného mliečneho prášku, ktorý vytvára látku plnú oxidovaného cholesterolu a neurotoxických aminokyselín.
Všetky kravy produkujúce mlieko Kendamil sú chované formou grass feeding, čo zvyšuje percento Omega-3 v mlieku. Táto látka pomáha zníženiu výskytu ekzému, astmy a sennej nádchy. Komplexné cukry podporujú dobré črevné baktérie, kľúč k normálnym imunitným a zažívacím systémom.

Na čo sa nás často pýtate?

Väčšina UM, dostupných na našom trhu, obsahuje odstredené mlieko a rastlinné tuky. Dôvodov je veľa a jeden z nich je aj snaha ušetriť. Mlieko Kendamil je vyrobené z plnotučného kravského mlieka z miestnych fariem v Cumbrii a Lake District, chránennej krajinnej oblasti vo Veľkej Británii. Kendamil neobsahuje palmový olej, rybí tuk, sóju ani GMO.
Mliečny tuk je ľahšie stráviteľný v porovnaní s tukom rastlinným. Pred dvadsiatimi rokmi dojčenská výživa obsahovala tuky prevažne z plnotučného mlieka. Preto sme pátrali, prečo tá zmena. A dostalo sa nám odpovede: z dôvodu šetrenia financií a nákladov na výrobu. Opýtali sme sa tiež, prečo došlo k takému nárastu ekzémov, koliky, zápchy a prerušovanému spánku, a prečo priemysel vynašiel receptúru „hladného mlieka". Nášvýskum a zistenie nás inšpirovali k tomu, aby sme sa vrátili k plnotučnému mlieku.
Nebude, práve naopak. Vaše dieťatko v mlieku Kendamil dostane všetky potrebné živiny, pretože je vyrobené tak, aby sa čo najviac približovalo materskému mlieku. Plnotučné mlieko obsahuje 26 % tuku a 74 % bielkovín. Súčasné štúdie preukazujú, že nadmerný príjem bielkovín v dojčenskom období zvyšuje záťaž obličiek a môže viesť k riziku nadváhy a k obezite v neskoršom živote.
Obe série – ako klasické, tak BIO – sú vyrobené z plnotučného kravského mlieka. BIO séria je 100 % bio, čiže Organic, a mlieko pochádza z lokálnych BIO fariem, ktoré sú menšie a majú certifikát bio. Tieto bio farmy sú šetrnejšie k prírode a používajú výhradne organické hnojivá, kravy sa tu pohybujú až 200 dní v roku na voľných pastvinách. Bio séria je vhodná aj pre deti s alergiou, ekzémami a so sklonmi k sennej nádche.
Áno, Kendamil neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani sóju. Živočíšny tuk je oveľa lepšie stráviteľný než rastlinné tuky, a tak je mlieko Kendamil vhodné aj pre deti s citlivejším tráviacim ústrojenstvom.

Zloženie

*Alergény sú označené tučne.
organické plnotučné mlieko
organické odstredené mlieko
organická laktóza (z mlieka)
organické rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový)
organické galakto-oligosacharidy (z mlieka)
kyselina dokosahexaenová (získaná z mikrorias Crypthecodinium Cohnii a Schizochytrium Sp.)
citrát vápenatý
fosforečnan vápenatý
mliečnan vápenatý
vitamín A
vitamín B1 (tiamín)
vitamín B2 (riboflavín)
vitamín B6
vitamín B12
vitamín C
vitamín D
vitamín E
vitamín K
kys. pantoténová
kys. listová
niacín
biotín
uhličitan draselný
pyrofosforečnan železitý
hydroxid draselný
síran meďnatý
síran mangánatý
jodid draselný
síran zinočnatý
seleničitan sodný

Skladujte na chladnom a suchom mieste medzi 5 °C až 20 °C.

Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť viď dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení.

Náš produkt by sa k Vám mal dostať v perfektnom stave.

Ak nie, zavolajte nám a my pre Vás radi preveríme dôvod. V tomto prípade prosím nevyhadzujte plechovku ani obsah balenia. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné práva.

Dôležité upozornenie:

Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať Vaše dieťa. Kendamil batoľacie BIO mlieko 3 DHA+ je mlieko určené pre deti od 12 do 36 mesiacov ako súčasť pestrej stravy podľa konzultácie s lekárom, lekárnikom, pôrodnou asistentkou, zdravotníkom, zdravotnou sestrou zaoberajúcou sa detskou výživou, dietológom alebo iným výživovým odborníkom na základe individuálnych potrieb Vášho dieťaťa.

Ako sa mlieko Kendamil používa?

1. Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.
2. Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť (najdlhšie 30 minút). Ideálna teplota je 37 °C (v príliš chladnej vode sa mlieko môže horšie rozpúšťať). Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane prevarenú vodu. Nalejte požadované množstvo vody do sterilizovanej fľaše.
3. Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou.
4. Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil.
5. Vždy pred podávaním najprv ochlaďte na teplotu prirodzenú na pitie.

Vyskúšajte aj ďalšie produkty Kendamil

Jediná britská dojčenská výživa

Produkty sú vyrobené v Anglicku z plnotučného mlieka z miestnych zdrojov. Neobsahujú žiadne umelé farbivá, dochucovadlá ani konzervanty. Veríme, že je to to najlepšie, čo vám môžeme ponúknuť, pretože zdravé a spokojné bábätko znamená šťastnú rodinu. To je to, čo nám dáva zmysel a prečo nás naša práca baví.
5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

XXL balenie

Typ mlieka

Typ mlieka Batoľacie

Zloženie

Zloženie Bez konzervantov a umelých farbív, Bez sóje, Pridané vitamíny a minerály, S prebiotikami, Bez pridaného cukru, Bez prídavku soli, S kravským mliekom (mliečny tuk), Bio kvalita, bez palmového oleja

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 12 mesiacov

Podľa radu

Podľa radu Kendamil Organic
Kód:  BABY10596
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5056000503176
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6