Hygienické potreby You Me
Hygienické potreby You Me vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 11
YOU ME Darling kondómy s extra tenkou stenou, 12 ks
6,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondómy – extra tenké, latexové, bežná lubrikácia, veľkosť 53 × 190 mm (Š×D), hrúbka 0,055 mm, 12 kusov v balení - 0,57 €/1 ks
YOU ME Waterlube lubrikant s prídavkom upokojujúceho pantenolu, 150 ml
10,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na vodnej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: hydratačný, kompatibilný s kondómami, bez arómy, objem 150 ml, v balení 1 ks - 69,27 €/1 l
YOU ME Tingling lubrikačný gél so silným stimulujúcim účinkom, 150 ml
10,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na glycerínovej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: zvýšenie citlivosti a hydratačný, kompatibilný s kondómami, bez arómy, objem 150 ml, v balení 1...
YOU ME Waterlube s prídavkom upokojujúceho pantenolu, 2× 150 ml
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na vodnej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: hydratačný, kompatibilný s kondómami, bez arómy, objem 300 ml, v balení 2 ks - 8,45 €/ks -...
YOU ME Romeo kondómy so zvýšenou dávkou lubrikácie, 12 ks
6,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondómy – klasické, latexové, zvýšená lubrikácia, veľkosť 53 × 190 mm (Š×D), hrúbka 0,07 mm, 12 kusov v balení - 0,57 €/1 ks
YOU ME Strawberry lubrikant so šťavnatou jahodovou arómou, 150 ml
9,99 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na vodnej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: hydratačný, kompatibilný s kondómami, ovocná aróma, objem 150 ml, v balení 1 ks - 66,60 €/1 l
YOU ME Tingling so silným stimulujúcim účinkom, 2× 150 ml
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na glycerínovej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: zvýšenie citlivosti a hydratačný, kompatibilný s kondómami, objem 300 ml, v balení 2 ks -...
YOU ME Warming lubrikačný gél s príjemným hrejivým účinkom, 150 ml
10,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na glycerínovej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: hrejivý efekt a hydratačný, kompatibilný s kondómami, bez arómy, objem 150 ml, v balení 1 ks -...
YOU ME Warming s príjemným hrejivým účinkom, 2× 150 ml
16,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lubrikačný gél na glycerínovej báze – vaginálne použitie, pre ženy a mužov, účinok: hrejivý efekt a hydratačný, kompatibilný s kondómami, bez arómy, objem 300 ml, v balení 2 ks -...
YOU ME Macho kondómy so stimulujúcimi vrúbkami, 12 ks
8,09 €
Momentálne nedostupné
Kondómy – s vrúbkovaním, latexové, bežná lubrikácia, veľkosť 52 × 190 mm (Š×D), hrúbka 0,07 mm, 12 kusov v balení - 0,67 €/1 ks
YOU ME Juicy kondómy so šťavnatou jahodovou arómou, 50 ks
26,99 €
Momentálne nedostupné
Kondómy – ochutené, latexové, bežná lubrikácia, veľkosť 53 × 190 mm (Š×D), hrúbka 0,07 mm, 50 kusov v balení - 0,54 €/1 ks
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hygienické potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Higiéniai kellékek