Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

HiPP Anti-Reflux 4× 500 g

56,62 €
47,18 € bez DPH

HiPP Anti-Reflux 4× 500 g

Kvalitné mlieko Hipp poskytne vášmu bábätku dôležité živiny k jeho zdravému vývoju. Špeciálne dojčenské mlieko Hipp Anti-Reflux je vhodné pre deti od narodenia a pomáha pri častom grckaní. Vďaka prírodnému zahusťovadlu karubínu, teda svätojánskemu chlebu, sa potrava v žalúdku zahustí a znižuje sa tak jeho návrat do pažeráka (reflux) a bráni následnému vracaniu. Unikátna receptúra mlieka Hipp ďalej obsahuje dôležité mastné kyseliny, užitočné prírodné kultúry mliečneho kvasenia a hodnotnú vlákninu podporujúcu zdravú črevnú mikroflóru. Mlieko Hipp tak chráni vaše dieťatko pred vnútornými i vonkajšími vplyvmi. Dojčenské mlieko Hipp Anti-Reflux vo výhodnom multipacku 4 × 500 g.

Kľúčové vlastnosti dojčenského mlieka Hipp Anti-Reflux, 4 × 500 g

  • Kvalitné mlieko Hipp poskytne vášmu bábätku dôležité živiny
  • Hipp Anti-Reflux je vhodné pre deti od narodenia do ukončeného 6. mesiaca
  • Mlieko Hipp AR pomáha pri častom grckaní
  • Vďaka prírodnému zahusťovadlu karubínu sa potrava v žalúdku zahustí
  • Unikátna receptúra mlieka Hipp ďalej obsahuje dôležité mastné kyseliny
  • Súčasťou mlieka sú prírodné kultúry mliečneho kvasenia a vláknina
  • Mlieko Hipp chráni vaše dieťatko pred vnútornými i vonkajšími vplyvmi
  • Dojčenské mlieko Hipp Anti-Reflux v multipacku 4 × 500 g

Špeciálne zložky

Dojčenská výživa obsahuje karubín – prírodné zahusťovadlo, ktoré v žalúdku zahustí mlieko, a zníži tak výskyt grckania. Prírodné kultúry mliečneho kvasenia sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku, kde sa vyskytujú probiotické kultúry.

Zloženie:
Odtučnené mlieko, produkt mliečnej srvátky, rastlinné oleje (palmový, repkový, slnečnicový), laktóza (z mlieka), karubín (múka zo svätojánskeho chleba), rybí olej, chlorid draselný, hydrogénuhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, cholín, chlorid vápenatý, L-phenylalanin, L-tyrozín, L-leucín, uhličitan horečnatý, L-tryptophan, L-histidín, síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, L-askorbát (vitamín C), síran zinočnatý, prírodné kultúry mliečneho kvasenia, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, inositol, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín A), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, selénan sodný, fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotín, kyanokobalamín (vitamín B12)

Upozornenie:
Špeciálna dojčenská výživa Hipp AR je určená pre osobitné lekárske účely a je vhodná na dietetickú liečbu pri grckaní v dojčenskom veku. Múka z karubínu (svätojánskeho chleba) je hodnotná vláknina a je možné, že pri prechode na Hipp AR sa zmení konzistencia stolice na redšiu. Podávajte iba po porade s lekárom. Dojčenská výživa obsahuje sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Nenechávajte preto dieťa piť z fľaše dlhú dobu a naučte ho čo najskôr piť z hrnčeka. Venujte pozornosť vyváženiu stravy a zdravému životnému štýlu dieťaťa.


Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Hmotnosť 2 000 g
Počet ks v balení 4 ks

Typ mlieka

Typ mlieka Počiatočné

Zloženie

Zloženie Bez lepku

Odporúčaný vek

Odporúčaný vek od 0 mesiacov
Kód:  BABY10476
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  4062300355729
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB16