Obnoviť stránku

GP ReCyko 2100 AA (HR6), 2 ks

-28%
Mimozemské nákupy 20 %
Kúpiť so zľavovým kódom 20MIMOZEMSKE20 4,40 €
7,60 €
5,50 €
4,58 € bez DPH

GP ReCyko 2100 AA (HR6), 2 ks

Nabíjacie batérie GP ReCyko 2100 AA (HR06), 2 ks

Batérie neodmysliteľne patria do každej domácnosti ako pre nás už samozrejmý zdroj energie. Na fungovanie ich potrebuje rad elektronických zariadení, ako sú napr. diaľkové ovládače, hodiny, svietidlá, ale napríklad aj niektoré hračky. Tužková (AA) nabíjacia batéria GP ReCyko 2100 AA (HR06) je perfektná na každodenné použitie. Ide o dobíjacie batérie s napätím 1,2 V. Hlavným plusom je, že sa dajú až 500× opakovane nabíjaťSamozrejmosťou je tiež vysoká výdrž a stabilita. Tieto nabíjacie batérie disponujú článkami s označením NiMH. Nabíjacia batéria GP ReCyko 2100 AA je obdarená kapacitou 2 100 mAh. Vnútri balenia nájdete 2 ks batérií, tým pádom nie je vďaka možnosti opakovaného dobíjania potrebné stále riešiť zháňanie nových.


Kľúčové vlastnosti nabíjacej batérie GP ReCyko 2100 AA (HR06), 2 ks

 • Nabíjacie batérie GP nového ekologického radu ReCyko
 • Vhodné na každodenné použitie ako doma, tak aj v profesionálnych zariadeniach
 • GP ReCyko 2100 AA (HR06) 2 ks sú ideálne napr. pre diaľkové ovládače, svietidlá a čelovky, hodiny a budíky a ďalšie
 • Ultra vysoká výdrž a dlhá životnosť
 • Kapacita nabíjacích batérií 2 100 mAh
 • Veľmi dlhá životnosť až 500 cyklov
 • Dodávajú sa už prednabité s možnosťou okamžitého použitia
 • Batérie vyrobené z recyklovaných materiálov a ďalej recyklovateľné
 • Navyše je tiež papierový obal plne ekologický
 • Typ batérie: tužková (AA)
 • Balenie zahŕňa: 2× nabíjacie batérie GP ReCyko 2100 AA (HR06)

S ReCyko šetríte prírodu aj svoju peňaženku

Nový rad GP batérií pod názvom ReCyko v sebe spája zdanlivo nezlučiteľné vlastnosti - mať kedykoľvek na dosah neustále nabité batérie, zároveň šetriť peniaze a napriek tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorá po použití bežných batérií zostáva. GP ReCyko 2100 AA (HR06) 2 ks všetky tieto požiadavky spĺňajú. Sú vhodné ako na všedné domáce použitie, tak aj do prevádzky profesionálnych zariadení. Rad ReCyko sa pýši ešte väčšou výkonnosťou a zároveň ekologickou šetrnosťou. Navyše pri dobíjaní v inteligentných nabíjačkách ReCyko tak dosiahnete úplne iný rozmer spotreby energie, než ste doteraz boli zvyknutí.


GP ReCyko 2100 AA

Ušetrite stovky batérií

Používanie nabíjacích batérií GP ReCyko 2100 AA (HR06) šetrí nielen peniaze, ale aj našu prírodu. Tieto batérie konkrétne vydržia niekoľko rokov, a to bez toho, aby ich výkon akokoľvek zoslabol. Aj po 500 nabitiach a vybitia si batérie GP ReCyko 2100 AA (HR06) pri nádrži často svojej pôvodnej kapacity.

GP ReCyko 2100 AA

Okamžite pripravené na použitie

Pri zaobstaraní balenia GP ReCyko 2100 AA (HR06) 2 ks sa vôbec nemusíte zdržiavať ich nabíjaním, ale hneď ich môžete začať používať. Dodávajú sa totiž od výroby prednabité a vďaka ich schopnosti udržať si svoju energiu veľmi dlhú dobu sa nemusíte myšlienkami zaoberať ani tým, ako dlho ležali na pulte v obchode. Takže si môžete byť istí, že až si ReCyko 2100 AA (HR06) prinesiete domov, budú mať presne takú kapacitu aktuálneho nabitia, aká je uvedená na obale.

GP ReCyko 2100 AA

ReCyko šetria našu planétu

V dnešnom svete je pojem ekológia veľmi dôležitý a tomu sa podriaďujú tiež nabíjacie batérie ReCyko. Batérie 2100 AA (HR06) 2 ks sú minimálne z 10 % vyrobené z recyklovaných zdrojov, čo je zatiaľ najväčší podiel na trhu. Nayše je z viac ako 94 % batérie materiál znovu recyklovateľnýA čo sa týka škatuľky, v ktorej sa GP ReCyko2100 AA (HR06) 2 ks dodávajú, tá je oproti iným výrobcom celá len z papiera, pretože každý detail sa počíta.


Čím viac GP ReCyko 2100 AA (HR06) používate, tým lepšie

S touto novou ekologickou generáciou nabíjacích batérií GP ReCyko využijete pri bežnej každodennej spotrebe energie tú najmodernejšiu bežne dostupnú technológiu na trhu. Pri zaobstaraní batérií ReCyko 2100 AA (HR06) 2 ks počítajte s tým, že pôjde o články veľmi silné a s extrémne dlhou výdržou. A čo viac, dokonca po pár cykloch použití bude výdrž u GP ReCyko 2100 AA (HR06) o niečo vyššia, než je uvedené na balení. Tieto vlastnosti robia z GP ReCyko nabíjacích batérií úplne ideálny produkt na každodenné použitie.

Široká škála využitia nabíjacích batérií ReCyko

V dnešnej dobe je už väčšina prenosných spotrebičov alebo menších zariadení na batérie. Asi sa teda nemusíte dvakrát zamýšľať nad tým, kde všade by ste pre GP ReCyko 2100 AA (HR06) našli využitie. Od diaľkového ovládača, cez hodiny a budíky až po svetlá a čelovky - aplikácii nabíjacích batérií ReCyko sa medze nekladú. Sú konštruované na všestranné využitie, takže nezáleží, či ich chcete používať všedne doma alebo na výletoch do prírody. Uspokoja aj tie najvyššie nároky svojich používateľov a navyše budú vďaka nabíjaniu už od kúpy okamžite použiteľné.


Minimálna uhlíková stopa nabíjacích batérií GP ReCyko 2100 AA (HR06)

Ak vám záleží na životnom prostredí, ale zároveň si neprajete upustiť od kvality, volíte pri výbere GP ReCyko absolútne správne. Na výrobu týchto nabíjacích batérií sú využívané už recyklované materiály. A navyše je následne tiež plne recyklovateľná väčšina materiálov, z ktorých sú GP ReCyko 2100 AA (HR06) vyrobené. Dochádza tak k úplnému zužitkovaniu celého balenia týchto nabíjacích batérií, pretože tiež obal je len a len papierový. Ak vám budúcnosť našej planéty leží na srdci, nechcete tvoriť zbytočný odpad, ale využívať recyklované a recyklovateľné zdroje, balenie 2 ks GP ReCyko 2100 AA (HR06) je ideálnou voľbou práve pre vás.5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
8
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Kapacita 2 100 mAh
Napätie 1,2 V
Typ článku NiMH
Počet článkov 2 ks
Počet nabíjacích cyklov 500 ×

Typ

Veľkosť batérie tužková (AA)
Typ batérie nabíjacia

Obsah balenia

Počet batérií v balení 2 ks
Kód:  HM020e13
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1032222210
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB25