Obnoviť stránku

FROSCH EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
Dni Marianne
6,29 €
5,24 € bez DPH

FROSCH EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g

Hygienický čistič práčky FROSCH EKO Citrón 3 v 1 s obsahom 250 g sa vyznačuje trojitým účinkom. Účinne čistí a odstraňuje nečistoty a odvápňuje usadeniny vodného kameňa z útrob práčky, ako je bubon, rúrky, ohrievacie teleso a ďalšie zle dostupné časti. Zároveň pohlcuje nepríjemné pachy a vnútri práčky zanecháva sviežu citrónovú vôňu. Jeho zloženie je obohatené o kyselinu citrónovú. Vďaka obsahu prírodných látok predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku a súčasne je šetrný k ľuďom, materiálom a životnému prostrediu. Balenie prípravku je recyklovateľné. Chráňte svoju práčku pred vodným kameňom a udržujte ju v čistote s čistiacim prípravkom FROSCH EKO Citrón 3 v 1, s ktorým dosiahne skvelé výsledky. 
Použitie:
Nasypte prípravok na bubon do prázdnej práčky. Zvoľte bežný program na 40 °C a zapnite práčku. Po skončení pracieho cyklu odstráňte s pomocou hubky prípadné zvyšky nečistôt na okraji vnútornej časti bubna a dvierok práčky.


Zloženie:
Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna v potravinárskej kvalite.

 
4,9
hodnotilo 13 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Vlastnosti

Podľa konzistencie Prášok
Kód:  CIS201
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  4001499939891
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26