Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

FINISH to najlepšie pre vašu umývačku

-52%
Akciová cena
21,90 €
10,60 €
8,83 € bez DPH

FINISH to najlepšie pre vašu umývačku

Chcete si dopriať dokonale umytý riad a kvalitnú starostlivosť o vašu umývačku zároveň? Súprava FINISH to najlepšie pre vašu umývačku obsahuje všetky potrebné čistidlá. Nájdete v nej leštidlo Shine & Dry Regular, ktoré pri oplachovaní pomáha odstrániť zvyšky umývacieho prostriedku i jedla. Finnish soľ zmäkčuje vodu, čím predchádza vzniku škvŕn a zvyšuje účinnosť umývacieho prostriedku. Osviežovač riadu aj umývačku prevonia sviežou vôňou citrónu a limetky. Po dokončení umývania je vhodné použiť aj čistič umývačky v prášku, ktorý odstraňuje mastnotu a vodný kameň, prečistí filter aj rotačné ramená a odpad. Čistič umývačky v tabletách zase udrží umývačku v perfektnom stave. FINISH to najlepšie pre vašu umývačku ponúka súpravu všetkého, čo k umývaniu riadu potrebujete.

    

Kľúčové vlastnosti súpravy drogérie FINISH to najlepšie pre vašu umývačku

  • Súprava čistiacich prostriedkov do umývačky
  • Dokonale umyje riad aj umývačku
  • Zanechá za sebou sviežu vôňu
  • Výrobky značky FINISH sú mimoriadne účinné
  • V súprave nájdete spolu 5 výrobkov

Zloženie:
Leštidlo Shine & Dry Regular: 5 – 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % konzervačné činidlá (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone). Nebezpečné látky: isotridekanol, etoxylovaný

Osviežovač: výrobok obsahuje: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, menej ako 5 % polykarboxyláty, fosfonáty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum.


5,0
hodnotilo 29 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Objem

Objem 800 ml

Hmotnosť

Hmotnosť 4 kg
Kód:  MYC190
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  5997321735887
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11