Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

FINISH All-in-1 Max 120 ks MEGABOX

-52%
Akciová cena
28,81 €
13,90 €
11,58 € bez DPH

FINISH All-in-1 Max 120 ks MEGABOX

Tablety do umývačky riadu FINISH All in 1 Max vo výhodnom balení MEGABOX prinášajú žiarivú čistotu a lesk Vášmu riadu. Unikátna formula s PowerBall s extra koncentrovanou silou si hravo poradí s odstránením silných nečistôt, zvyškov jedla i čajových škvŕn. Vďaka výborným odmasťovacím schopnostiam dokonale zbaví riad i zaschnutej mastnoty. Kapsule do umývačky zaručujú až 10 účinkov sily Power Actions, medzi ktoré patrí napríklad ochrana skla pred koróziou a udržanie ich oslnivého lesku, či ochrana umývačky a filtra pred vznikom vodného kameňa. 

Kľúčové vlastnosti tabliet do umývačky FINISH All in 1 Max

  • Kapsule do umývačky pre najvyššiu čistotu a lesk riadu
  • Unikátna formula PowerBall s extra koncentrovanou silou
  • Dokonalé odstránenie nečistôt, čajových škvŕn a mastnoty
  • Ochrana skla pred koróziou
  • Megabox balenie (120 ks)
  • Ochrana umývačky a filtra pred vodným kameňom
  • Funkcia leštidla, soli a predmáčania

Jednoduché použitie

Kapsule do umývačky ponúkajú funkciu soli a predmáčania, fungujú aj ako leštidlo. Účinkujú aj pri nízkych teplotách. Veľkou výhodou je veľmi jednoduché použitie, stačí ich len vložiť do určenej priehradky a zapnúť umývačku. Po dokončení umývacieho programu sa už môžete tešiť na perfektne čistý riad. Tablety FINISH All in 1 Max pre najvyššiu čistotu a lesk v praktickom balení MEGABOX doporučujú aj poprední renomovaní výrobcovia pohárov a umývačiek riadu.

Použitie:
Pri manipulácii majte suché ruky, tabletu nerozbaľujte, iba vložte do priehradky na umývací prostriedok a zásuvku uzavrite. Jedna kapsula je určená na jeden umývací program. Skladujte v chlade a suchu.
Zloženie:
Menej ako 30% fosfáty, 5-15% uhličitan disodný (kyslíkové bieliace činidlo), viac ako 5% polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum (limonén). Nebezpečné látky: Uhličitan sodný, uhličitan disodný, zmes s peroxidom vodíka (2 : 3).

4,9
hodnotilo 306 zákazníkov
10 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Počet kusov

Počet kusov 120 ks

Podľa radu

Podľa radu All in 1
Kód:  MYC126
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  5997321735559
WEB16