Drugstore TOKO
Drugstore TOKO – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 15
TOKO Eco Care Equipment Fresh, 500 ml
21.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Spray - ecological freshener for neutralising odours in helmets, pads and backpacks, volume 500 ml
TOKO Eco Reactivator 250 ml (5 washes)
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - 5 Washes washes, volume of 250 ml - 51.60 €/1 l
TOKO Eco Care Down Wash, 250 ml (10 washes)
13.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - for sports, suitable for colour, white and black clothing, protects against shape loss, for feathers, volume 250 ml - 54.76 €/1 l
TOKO Eco Care Reactivator Syntethic Base Layer, 250 ml
13.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - for sports, suitable for colour, white and black clothing, for synthetic fibre, volume 250 ml - 54.76 €/1 l
TOKO Eco Care Wool Wash, 250 ml (10 washes)
13.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - for woolen clothing, suitable for colour, white and black clothing, softens laundry, 8 wash cycles, volume 250 ml - 54.76 €/1 l
TOKO Eco Care Leather Balm, 70 g
12.61 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Wax - deep balm for sports and leisure shoes, keeps leather supple and flexible, weight 70 g
TOKO care Shoe Water Proof Pro, 250 ml
14.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Impregnation
TOKO Eco Care Leather Wax, 75 ml
9.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Wax - intensive wax with beeswax for smooth leather shoes, deeply nourishes and impregnates, volume 75 ml
TOKO ECO Down Wash 250 ml (10 washes)
12.44 €
Currently Unavailable
Washing Gel - for sports, suitable for colour clothing, 10 wash cycles, for feathers, volume 250 ml - 1.24 €/pcs - from 49.76 €/1 l
TOKO Eco Care Textile Wash, 250 ml (10 washes)
13.69 €
Currently Unavailable
Washing Gel - for sports, suitable for colour, white and black clothing, preserves colour intensity, for softshell / functional underwear, volume 250 ml - 54.76 €/1 l
TOKO Eco Care Textile Wash refill, 1000 ml
37.49 €
Currently Unavailable
Washing Gel - for sports, suitable for colour, white and black clothing, protects against shape loss, for softshell / functional underwear, volume 1000 ml - 37.49 €/1 l
TOKO Eco Care Equipment Fresh refill, 1000 ml
37.49 €
Currently Unavailable
Shoe Spray - replacement refill for sports equipment and equipment freshener, effective odour neutralisation, volume 1000 ml