Drugstore ASTRID
Drugstore ASTRID – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 74
ASTRID Vitamin C Anti-Wrinkle Serum for radiant skin 30 ml
Amazing Deal
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 22.97 €/100 ml
ASTRID Aqua Biotic Micellar Water 3in1 for dry and sensitive skin 400 ml
Amazing Deal
3.99 €
Save 1.30 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for dry and sensitive skin, removes make-up and cleanses - 1 €/100 ml
ASTRID Collagen Pro Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml
Amazing Deal
4.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: sensitive and normal, effect: moisturising, soothing and brightening, 50 ml - 9.18 €/100 ml
ASTRID PEO Cornified Skin Cream 75 ml
Amazing Deal
3.09 €
Save 1.50 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 75ml - 4.12 €/100 ml
ASTRID PEO Deodorant foot spray 150 ml
3.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot spray - for feet, quick-drying, relieves fatigue - 2.13 €/100 ml
ASTRID Clear Control Blackhead Patch with Black Charcoal 6 pcs
Amazing Deal
5.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blackhead Patch - removes clogged pores and impurities in just 10 seconds, contains black charcoal powder that helps absorb excess sebum, detoxifies skin and leaves it clean, fresh...
ASTRID SUN Family Sunscreen Lotion Spray SPF 30 270 ml
Amazing Deal
10.90 €
Save 2.05 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 4.04 €/100 ml
ASTRID Hydro X-Cell Hydrating Booster Serum 30 ml
Amazing Deal
6.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 20.30 €/100 ml
ASTRID SUN Children's Sunscreen Lotion Spray SPF 30 200 ml
Amazing Deal
11.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 6 €/100 ml
ASTRID SUN Sunscreen Lotion SPF 30 200 ml
Great price
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 5 €/100 ml
ASTRID PEO Cream for cracked heels 100 ml
Great price
4.19 €
Save 0.40 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 100ml - 4.19 €/100 ml
ASTRID Hydro X-Cell Micellar Water 400 ml
Amazing Deal
5.34 €
Save 1.65 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, for mature skin, for dry and sensitive skin, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 1.34 €/100 ml
ASTRID SUN Baby Sunscreen Lotion SPF 30 200 ml
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 4.75 €/100 ml
ASTRID Aqua Biotic Cleansing Lotion for normal and combination skin 200 ml
3.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: normal and mixed - 1.65 €/100 ml
ASTRID SUN Sunscreen Sensitive SPF 50+ 50 ml
7.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen unisex daily, skin type: sensitive, effect: SPF factor, 50 ml
ASTRIDHyaluron Gold Anti-wrinkle filling pearl serum with niacinamide 30 ml
9.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 32.63 €/100 ml
ASTRID Almond Nourishing Day and Night Cream 50 ml
4.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: dry, effect: moisturising, nourishing and softening, 50 ml - 8.18 €/100 ml
ASTRID SUN Sunscreen Lotion Spray SPF 30 200 ml
10.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 5.40 €/100 ml
ASTRID Hyaluronic Gold Textile mask with serum 1pc
Great price
2.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, regenerating and smoothing, meant for the following skin type(s): normal
ASTRID PEO Foot Moisturizer 100 ml
4.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot spray - for feet, regenerating, for supple and soft skin - 2.99 €/100 ml
ASTRID Hydro X-Cell Hydrogel Eye Pads 2 pcs
2.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Under-Eye Pads - reduces dark circles and swelling, moisturizing
ASTRID Hydro X-Cell Cleansing Micellar Gel 200 ml
Amazing Deal
3.53 €
Save 1.76 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Gel - for all skin types, removes make-up, grease and dirt, containing prebiotics, hyaluronic acid, 100% natural cell water from spirulina and phytoceramides, 91% of...
ASTRID Repellent Spray 150 ml
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Repellent - perfumed, repels ticks, mosquitoes - 31.93 €/1 l
ASTRID Rose Premium 55+ Firming and Plumping Serum 30 ml
9.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 30.97 €/100 ml