Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

DOMESTOS Ultra White tekutý dezinfekčný prípravok 750 ml

-25%
2,32 €
2,14 €
1,78 € bez DPH
Pri kúpe 2 ks 2,14 €/ks
Pri kúpe 3 ks 1,94 €/ks
Pri kúpe 4 a viac ks 1,74 €/ks

DOMESTOS Ultra White tekutý dezinfekčný prípravok 750 ml

Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok DOMESTOS Ultra White je špeciálne určený na čistenie a dezinfekciu extrémne znečistených miest predovšetkým tam, kde sa vyskytujú baktérie alebo plesne. Vyniká svojím dlhodobým účinkom po dobu až 24 hodín, pomáha udržiavať domácnosť v čistote a zbavuje ju až 99,9 % známych baktérií. Spoľahlivo odstraňuje zápach toalety, umývadiel a drezov. Jeho extra husté zloženie s patentovanou technológiou Hygiene Molecules zabezpečuje po čistení dezinfekčný účinok a zabraňuje tak ďalšiemu nežiaducemu šíreniu baktérií.  
DOMESTOS Ultra White môžete používať v neriedenom stave, alebo riedený s vodou. Neriedený perfektne poslúži na čistenie a dezinfekciu toalety a odtokov. Poskytuje celodennú ochranu pred baktériami, ktoré sa uvoľňujú z toaletnej misy po spláchnutí. V riedenej forme s ním jednoducho vyčistíte podlahy a iné veľké plochy. Vďaka bieliacemu účinku si hravo poradí s bielením zošednutých škár medzi dlaždicami a kachličkami. Nenahraditeľný pomocník do každej domácnosti.
Použitie:
1. intenzívna dezinfekcia v neriedenom stave

  • Záchodové misy a toalety – aplikujte pod okraj a nechajte pôsobiť 15 minút. Aby bola likvidácia mikroorganizmov a odstránenie škvŕn ešte účinnejšie, nechajte pôsobiť cez noc
  • Odtoky v kuchyni a kúpeľni – na dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte 5 minút pôsobiť
  • Umývadlo – nalejte do odtoku a sifónu a nechajte päť minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite

2. dezinfekcia v riedenom stave:

  • Podlahy a pracovné plochy – pridajte 120 ml prípravku do 5 litrov vody. Nie je potrebné oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy. 
  • Hubky a handričky na riad – pridajte 120 ml prípravku do vedra naplneného do polovice vodou a namočte na 30 minút

3. bielenie bielizne v riedenom stave:
Pridajte 20 ml prípravku do 5 litrov vody a namočte cez noc, potom dôkladne vypláchajte. Vždy používajte plastovú nádobu. 

Zloženie:
Dezinfekčné látka: chlórnan sodný 4,5 g/100 g, menej ako 5 % bieliaceho činidla na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchové aktívne látky, mydlo, parfum
Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Je vysoko toxický pre vodné organizmy. Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku, zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. V prípade zásahu očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu koncentrovaného prípravku priamo do životného prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnom obale. Prázdnu fľašu nepoužívajte na iné účely, po spotrebovaní vypláchnite vodou a dajte do odpadu. 

 
4,5
hodnotilo 4 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Typ výrobku

Typ výrobku WC čistič

Počet kusov

Počet kusov 1 ks
Kód:  CIS209
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8712561346597
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB0