Vlasová kozmetika MARMARA BARBER
Vlasová kozmetika MARMARA BARBER vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 10
MARMARA BARBER 20 g
9,73 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Púder na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, stredná fixácia, hmotnosť 20 g - 48,65 €/100 g
MARMARA BARBER Vosk na vlasy Matte Wax 150 ml
7,43 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Vosk na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 150 ml - 4,95 €/100 ml
MARMARA BARBER Vosk na vlasy Tropical 150 ml
7,48 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Vosk na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 150 ml - 4,99 €/100 ml
Marmara Barber Sea Salt sprej s morskou soľou 200 ml
9,40 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Sprej na vlasy unisex – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, ľahká fixácia, objem 200 ml - 4,70 €/100 ml
MARMARA BARBER Vosk na vlasy Cream Wax 150 ml
5,15 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Vosk na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 150 ml - 3,43 €/100 ml
MARMARA BARBER Aqua Wax Royal 150 ml
3,74 €
Na sklade > 20 ks u dodávateľa
Vosk na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 150 ml - 2,49 €/100 ml
Marmara Barber Dvojfázový kondicionér No.4 Biotin 500 ml
12,32 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na rast, uhladenie a multifunkčnú starostlivosť, zloženie s vitamínmi, vyhotovenie: profesionálne, objem 500 ml - 2,46 €/100 ml
Marmara Barber Dvojfázový kondicionér No. 2 Collagen 500 ml
12,32 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Kondicionér – na všetky typy vlasov, určený na rast, výživu a multifunkčnú starostlivosť, zloženie s kolagénom, vyhotovenie: profesionálne, objem 500 ml - 2,46 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vlasová kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajápolás