Počiatočné mlieko Sunar
Počiatočné mlieko Sunar vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 9
Sunar Complex 1 počiatočné dojčenské mlieko, 6× 600 g
65,69 €
18,25 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Complex – počiatočné, bez konzervantov a umelých farbív, bez sóje, bez pridaného cukru a bez prídavku soli, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 1, celková...
Sunar Premium 1 počiatočné dojčenské mlieko, 6× 700 g
112,13 €
26,70 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Premium – počiatočné, bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 1, celková hmotnosť 4200 g, 6 kusov v balení - 18,69 €/ks -...
Sunar Premium 1 počiatočné dojčenské mlieko 700 g
21,79 €
31,13 €/kg
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Premium – počiatočné, bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 0, hmotnosť 700 g - 31,13 €/1 kg
Sunar Sensitive 1 počiatočné dojčenské mlieko, 6× 500 g
61,90 €
20,63 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Sensitive – počiatočné, s probiotikami, s kravským mliekom a bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 1, celková hmotnosť 3000 g, 6 kusov...
Sunar Premium 1, 700 g
Novinka
21,79 €
31,13 €/kg
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Premium – počiatočné, bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 0, hmotnosť 700 g - 31,13 €/1 kg
Sunar Premium 1, HMO 6× 700 g
117,79 €
28,05 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dojčenské mlieko Sunar Premium – počiatočné, bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, celková hmotnosť 4200 g, 6 kusov v balení - 19,63 €/ks - od 28,05 €/1 kg
Sunar Complex 1 počiatočné dojčenské mlieko 600 g
10,54 €
17,57 €/kg
Momentálne nedostupné
Dojčenské mlieko Sunar Complex – počiatočné, bez palmového oleja, vhodné od 0. mesiaca, veková kategória 1, hmotnosť 600 g - 17,57 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Počáteční mléko