Cheap biscuits for Kids FruchtBar
On this page you will find biscuits for Kids FruchtBar at the lowest prices, more so all biscuits for Kids FruchtBar ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is FruchtBar Organic spelt butter biscuits with unicorn fruit 100 g marked at 3.49 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 11
FruchtBar Organic spelt butter biscuits with unicorn fruit 100 g
3.49 €
34.90 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 34.90 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt biscuits with apples 100 g
3.49 €
34.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 34.90 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt butter bars with strawberries 3×30 g
3.59 €
39.89 €/kg
Currently Unavailable
Children's Bar without added sugar for children from 8 months
FruchtBar Organic spelt bags apple, blueberries and banana 6×22 g
4.29 €
32.50 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 32.50 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt bags strawberry and apple 6×22 g
4.59 €
34.77 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 34.77 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt biscuits with apples 2×100 g
6.79 €
33.95 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 3.40 €/ks - from 33.95 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt butter bars with strawberries 6×30 g
6.99 €
38.83 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Bar without added sugar for children from 8 months
FruchtBar Organic spelt bags strawberry and apple 12×22 g
8.39 €
31.78 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 4.20 €/ks - from 31.78 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt bags apple, blueberries and banana 12×22 g
8.39 €
31.78 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 4.20 €/ks - from 31.78 €/1 kg
FruchtBar Organic filled biscuits cashew, dates, cocoa 2×120 g
8.49 €
35.38 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 4.25 €/ks - from 35.38 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt butter biscuits with unicorn fruit 2×100 g
9.19 €
45.95 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 4.60 €/ks - from 45.95 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušenky pro děti a dětské piškoty