Cheap baby Nutrition Holle
On this page you will find baby Nutrition Holle at the lowest prices, more so all baby Nutrition Holle ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is HOLLE Little Farm Bisquits 100 g marked at 3.09 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 39
HOLLE Little Farm Bisquits 100 g
3.09 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 30.90 €/1 kg
HOLLE Bio Llama loops muesli 125 g
3.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals Holle bio Lama loops muesli 125g
HOLLE Bio Choco chipmunks muesli 125 g
3.19 €
Currently Unavailable
Cereals Holle bio Choco chipmunks muesli 125g
HOLLE spelt crispy sticks 80 g
3.19 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 39.88 €/1 kg
HOLLE Organic spelt biscuits 150 g
3.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes and no added sugar - 26.60 €/1 kg
HOLLE Bio Minis banana with orange 100 g
4.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes - 41.90 €/1 kg
HOLLE Organic Otter oats porridge with apple, banana and plum 200 g
4.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge multicereal, suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 23.95 €/1 kg
HOLLE Organic oat milk porridge with apple and strawberries 250 g
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge oat, suitable for children aged from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 20.76 €/1 kg
HOLLE Organic milk porridge with apple and biscuits 250 g
5.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge multiple types, suitable for children aged from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 20.76 €/1 kg
HOLLE Organic porridge with goat's milk, raspberries and banana 200 g
5.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 6 months, gluten-free and no added sugar - 28.45 €/1 kg
HOLLE Organic porridge with goat's milk, blueberries and banana 200 g
5.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 6 months, gluten-free and no added sugar - 28.45 €/1 kg
HOLLE Mango monkey organic baby fruit puree with yoghurt 5×85 g
8.09 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 8 months, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 5 pc(s)
HOLLE BIO Baby milk formula 1 initial
8.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals and with cow's milk - 22.23 €/1 kg
HOLLE Carrot Cat Organic puree carrot mango banana pear 6×100 g
9.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE BIO 100% pear 6×125 g
9.39 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 6 pc(s) in the package - 1.57 €/pcs -...
HOLLE BIO 100% apple 6×125 g
9.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 6 pc(s) in the package - 1.58 €/pcs -...
HOLLE Pear Pony Organic pear peach raspberry and spelt 6×100 g
9.49 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Zebra Beet-BIO apple banana and beetroot 6×100 g
9.89 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Fennel Frog Organic puree pear apple fennel 6×100 g
9.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Power Parrot Organic puree pear apple and spinach 6×100 g
9.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Banana Llama Organic banana apple man go apricot 6×100 g
9.99 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Panda Peach BIO peach apricot banana spelt 6×100 g
9.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, v balení 6 pc(s)
HOLLE Bio Demeter Lion porridge 6 × 110 g
10.90 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, finished foods and pulp, pro děti od 12 months, no added sugar, no added salt, palm oil free, s goat milk, probiotics and prebiotics, v balení 6 pc(s)
HOLLE Bio Demeter Penguin porridge 6 × 110 g
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, finished foods and pulp, pro děti od 12 months, no added sugar, no added salt, palm oil free, v balení 6 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dětská výživa
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bébiételek és tápszerek